DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Simülatör Tır

Kategori Simülatör
Simülatör Tır

Mobil simülatör treyler otobüs ve kamyon imalatında kuruluşumuz Türkiye'de ilkleri gerçekleştirmektedir. Rahmetli Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara ile şirket müdürümüz Gökhan ŞEN Türkiye'nin ilk gezici deperem eğitim organizasyonu'nu da gerçekleştirmiştir. 

Mobil deprem simülatörleri ve diğer özel amaçlı simülatörler tamamen projeye özel olarak dizayn edilen treyler dorsesi ve kamyon üzerine yerleştirilmektedir. 

Özel amaçlı eğitim simülatörleri ve mobil simülatör konusunda üretim ve treyler üzeri montaj aşamaları tamamen konunun uzmanı mühendisler işbirliği ile iki aşamada tamamlanmaktadır .

Kuruluşumuz dünyada bir iki gerçekleştirmek üzere Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile birlikte bir kargo uçağı üzerine dünyanın ilk ve tek uzay araştırma ve uçak simülatörünü yapmak üzere çalışmalarını da sürdürmekte ve bu konuda Nasa'ya kadar yerinde araştırmalar yapmaktadır. 

Özel amaçlı simülatör tırlar simülasyon kamyonları mobil simülasyon treyler karavan ve otobüs imalatı konusunda lütfen firmamızdan detaylı bilgi alınız .

#mobil_simülatör #gezici_simülatör #simülatör_kamyon  #simülatör_tır #simülatör_karavan #simülatör_otobüs #simülatör_treyler

<mobil simülatör> <gezici simülatör> <simülatör kamyon> <simülatör tır> <deprem simülatörü imalatı> <simülatör imalatı> <simülatör karavan> <simülatör otobüs> <imalatı> <üretimi> <kiralama>

 


Paylaş

TOP