DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Seçim Tırı Kiralama İmalatı

Kategori Seçim tırı
Seçim Tırı Kiralama İmalatı

Seçim kamyonu ve  TIR'ları alanında, 1992 senesinden bugüne, Türkiye Avrupa ve hatta Afrika kıtasına kadar sayısız araç ürettik ve kiraladık. Tamamen partinin ve bölgenin dinamiklerine göre dizayn edilen seçim kampanya tırları ve miting treyleri, özel olarak çekicisi ve şoförü ile birlikte kiralanmaktadır. Belediye seçimleri yerel seçim araçları, milletvekili seçimleri özel seçim kampanya araçları konusunda firmamız üretim ve kiralama hizmeti vermektedir.  

Siyasi kampanya araçları imalat ve kiralama kulvarında temel olarak seçim kamyonları miting tırları seçim tırları ve özel kampanya kamyonları ön sırada gelmektedir. Türkiye'nin ilk ve tek mobil led ekranlı veya ekransız sahne tırlarını  (römork) seçim kamyonları ve tırlarını üretiyoruz kiralıyoruz. Tanıtım tırları kiralama ve reklam organizasyon treyleri kiralama hizmetinde TIR dorselerimizi tamamen müşterilerimizi talebine göre hazırlıyor ve dekore ediyoruz. İster yurt içi isterseniz yurt dışı organizasyonlarınızda, kısa veya uzun vadeli kiralama yapabilirsiniz.

En güçlü propaganda sistemleri ile donatılmış ve sonuç getiren seçim kampanya araçlarını kiralamak için arayınız. Seçim Tanıtımı, seçim reklamı ve seçim  propaganda araçlarında size hayallerinizin ötesinde alternatifler sunalım... Seçim miting kampanya treyler kamyon ve tırları dorseleri imalat ve kiralama için arayın, direk üretici firma avantajı ile en uygun kiralama koşullarından yararlanın...


Paylaş

TOP