DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

MOBİL MAĞAZA OTOBÜS İMALATI SES GETİRDİ

Kategori Referanslar
MOBİL MAĞAZA OTOBÜS İMALATI SES GETİRDİ

Hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. İşte Türkiye'de ve dünyada bir ilk...  

Ankara Büyükşehir Belediyesi için " MOBİL MANAV OTOBÜS " tasarım dizayn ve imalatını tamamladık...  7. Uluslararası Ankara Festivalinde sergilenen otobüs, büyük beğeni kazandı. Gerek Ankara, gerekse bir çok büyükşehir belediyesinin kırsal kaynaklar dairesi tarafından beğeni toplayan mobil manav otobüs bir çok teknolojik özelliği de içerisinde barındırıyor.

Tam olarak 52 manav kasasına sahip mobil otobüste bir de soğuk hava deposu bulunuyor. Özel tasarımı ile hidrolik olarak yan tarafından açılan mobil manav otobüs içerisinde ısıtma ve soğutma ünitesinden, TV yayınına, soğuk hava perdelerine kadar bir çok elektronik donanım da bulunuyor.

Mobil Manav Otobüs," Proje Yapım" firması tarafında Ankara Büyükşehir Belediyesi için yaklaşık 4 hafta gibi mucize bir sürede hazırlandı. Eski bir belelediye otobüsünün tadilatı ile gerçekleştirilen proje, kulvarında dünya da bir ilk özelliği de taşıyor.. 

Paylaş

Benzer Referanslar

TOP