DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Bodrum Kaymakamlığı Mobil Komuta Koordinasyon Otobüsü

Kategori Referanslar
Bodrum Kaymakamlığı Mobil Komuta Koordinasyon Otobüsü

Bodrum Kaymakamlığı için özel olarak hazırladığımız Afet Komuta Kontrol ve Koordinasyon Otobüsü yaşanan son Hatay depriminde başarı ilegörevini yerine getirerek tüm yurda etki etmiştir. 

Ayrıca Halkbank içinözelolarak hazırladığımız Afet Koordinasyon ve Yardım Otobüsü ve Treyler araçlarımız başta Bodrum, Marmaris ve Manavgat yabgınları ayrıca İzmir depremi ve Kastamonu sel felaketinde 7/24 çok başarılı görevler yerine getirmiştir.

MOBİL ACİL KOMUTA MERKEZİ OTOBÜS - TREYLER VE KAMYON İMALATI

Tasarımı ve imalatı yapılan, “Mobil Acil Kontrol Merkezi”  römork'un ulusal güvenlik ayrıca afet, acil durumlar da önemli işlevi ve uluslararası boyutu da söz konusudur. Acil mobil komuta merkezi treyleri iç dizaynı ve elektrik elektronik aksamları, tamamen konusunda uzman mühendislerin işbirliği ile imal edilmektedir.

Mobil komuta merkezi otobüs ve kamyonlar, güvenlik ve ektra donanımlar açısından tamamen özel imalat teknikleri ile üretilir. Her imalat konuya göre farklı özellikler gösterir. Genel olarak çift taraflı açılan treyler olarak imal edilen mobil komuta merkezleri ,aşağıda belirtilen açılan kutular niteliğinde üretilir. 

Yarı römork havuz kısmı sağ ve solunda iki baştan en az 2 adet Hidrolik silindirler veya elektrikli pnömatik iticiler vasıtası ile  90 derece, Min. 1100 mm açılabilir özellikte açılabilir kutular şeklinde üretilir.

Açılabilir kutu uzunluğu en az 7500 mm uzunluğundadır

 Açılabilir kutu genişliği en az 1100 mm üretilir.

Açılabilir kutu iç yüksekliği en az 2000 mmdir.

Açılabilir kutu zemini en az 20 mm su kontrası üzeri antibakteriyel taban kaplanması ile kaplanır. Plywood üzeri zemin kaplaması asbest ihtiva   etmeyen, kaymaz, anti bakteriyel, su ile yıkanabilir, darbelere dayanıklı dökme epoxy kaplamadır.. Hijyeniktir, ısıya ve kimyasallara dayanıklıdır.

Özel imalat mobil komuta merkezi projeleri için firmamızdan ayrıntılı teklif isteyiniz. Mobil komuta ve kumanda merkezi araçları'nı otobüs treyler kamyon ve konteyner formatlarında imal edebilmekteyiz.

 

 

Paylaş

Benzer Referanslar

TOP