DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Banka ATM hayırlı olsun

Kategori Referanslar
Mobil Banka ATM  hayırlı olsun

MOBİL BANKA ATM ŞUBE  İMALATI

Akbank için imal ettiğimiz mobil banka araçları hizmete girdi. Araçlarımızda ATM ve 2 adet gişenin yanısıra her türlü güvenlik ve teknolojik yeniliklerde yer almaktadır.

 

 

Mobil şube tır ve otobüs imalatı, özel dizayn şube kamyon ve mobil şube tasarımı araçlar, Proje Yapım şirketinin ana uzmanlık alanıdır. Mobil şube araçlar şirketlerin belediyelerin ve kamu kurumlarının hizmetlerini vatandaşın ayağına götürmektedir. 

Mobil Şube kamyon treyler veya otobüs imalatı konusunda firmamızdan ücretsiz tasarım ve proje desteği alabilirsiniz. Gezici şube araçların imalatı, tamamen müşteri ve proje odaklı yapılmaktadır. Araçlarımız 2 personel ile sadece yarım saatte hizmete hazır hale gelebilmektedir 

Mobil şube araçlara her türlü teknolojik donanım ( wi-fi, uydu, led ekran vb.) yanısıra tuvalet ve özel bilgi işlem merkezleri de uzman mühendilerimiz tarafından eklenebilmektedir. Mobil şube kamyon - treyler ve otobüsler ile ilgili referanslarımızı, şirketimizi arayarak yada internet sitemizde bulunan haberler başlığında inceleyebilirsiniz. Mobil şube araç imalatı yanısıra, kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Sizi kitlelerle buluşturacak ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinizi ayağına getirecek mobil şube ve satış aracı projesini arayın birlikte hayata geçirelim. 

Paylaş

Benzer Referanslar

TOP