DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

TEB ve TİM İnnovasyon Maker Çocuk Eğitim Tanıtım Karavanı İmalatı

Kategori Referanslar
TEB ve TİM İnnovasyon Maker Çocuk Eğitim Tanıtım Karavanı İmalatı

Türkiye Ekonomi Bankası ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbiliği ile düzenlelenen "MİNİK MAKERLAR" projesi için en özel aracımızı hazırladık. Türkiye'nin en özel klasik Mercedes minibüsü olan bu aracımız Edirne'den başlayarak Türkiye'nin 6 bölgesini dolaştı. Çocuklar için girişimcilik eğitimi verilen organizasyonu başarı ile tamamlayan aracımız son olarak Sn. Cumhurbaşkanımızın katılımı ile İstanbul İnnovasyon fuarında sergilendi. 

#çocuk_eğitim_otobüsü_üretimi #çocuk_eğitim_otobüsü #çocuk_eğitim_otobüsü_imalatı #çocuk_eğitim_otobüsü_aracı #çocuk_eğitim_otobüsü_dizayn #özel_amaçlı_çocuk_eğitim_otobüsü #eğitim_çocuk_eğitim_otobüsü #özel_imalat_çocuk_eğitim_otobüsü #genişleyen_çocuk_eğitim_otobüsü #özel_tasarım_eğitim_tanıtım_karavanı  #mobil_eğitim_tanıtım_karavanı #eğitim_tanıtım_karavanı_üretimi  #eğitim_tanıtım_karavanı_tasarımı #eğitim_tanıtım_karavanı_dizayn #eğitim_tanıtım_karavanı_yapımı  #eğitim_tanıtım_karavanı_üretimi  #özel_amaçlı_eğitim_tanıtım_karavanı #mobil_eğitim_tanıtım_karavanı  #imalatı #üretimi  #dizaynı  #tasarımı #eğitim_tanıtım_karavanı_projeleri #projeleri #imalat #kiralama

Paylaş

Benzer Referanslar

TOP