DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KARAVAN'I NI ÜRETTİK

Kategori Özel Karavan
DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KARAVAN'I NI ÜRETTİK

DÜNYANIN EN BÜYÜK KARAVANI BODRUM’DA ÜRETİLDİ

 

Kategorisinde dünyanın en büyük karavanı olarak literatüre geçen mega karavan, Bodrum’da gerçekleştirilen basın toplantısı ile tanıtıldı. Yerli otomobil üretimi gündemdeyken, tamamen Türkiye’de üretilen ve yurt dışına ihraç edilecek olan araç , %100 Türk işçiliği ile Proje Yapım firması tarafından imal edildi.

Proje Yapım firması müdürü Gökhan ŞEN’in  tanıtımında gerçekleşen basın toplantısına, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet ARAS, Bodrum Deniz Ticaret Odası başkanı Orhan DİNÇ ve yerli yabancı konukların yanı sıra çok sayıda basın mensubu da katıldı.

13.60 metre uzunluğunda treyler üzerine inşaa edilen karavan, çift tarafından genişleyerek 105 m2 net kullanım alanına ve 10 metre genişliğe ulaşıyor. Bir TIR çekicisi ile taşınan araç, kategorisinde dünyanın en geniş kullanım alanına sahip karavanı ünvanını elde etti.

Mega karavan içerisinde 4 ayrı yatak odası ayrıca Amerikan mutfaklı bir büyük salon bulunuyor. Yatak odaları ve salonların dışında 2 ayrı banyo ve 2 tuvalet ile 1 çamaşır odası ve bir de kiler bulunmakta.  Tüm bunların yanı sıra ön kısmında cam balkondan girilen 15 m2 verandası bulunan mega karavanda, sıcak su tertibatı ve 5 ayrı klima ile ısıtma soğutma üniteleri bulunuyor.  Mega karavan yaklaşık yarım saatte açılıp kapatılabiliyor.

 

Proje Yapım firması Gökhan ŞEN yaptığı açıklamada, ilk etapta Bulgaristan’a ve Yunanistan’a ihraç edilecek olan araç için, mobil hastane ve klinik ayrıca mobil komuta merkezleri gibi  farklı versiyonlarda da talepler geldiğini belirtti. Bu aracın Türk otomotiv sektörü için önemli bir ilk olduğunu belirten ŞEN, Avrupa ve Arap yarımadası’ndan başlayıp Amerika’ya kadar çok geniş bir coğrafya’dan yoğun ilgi ile karşılaştıklarını bu mega karavanın belki de Türk otomotiv sektöründen farklı bir lokomotif olacağını belirtti.

Lüks dizayn karavanlar otobüslerin karavan olarak tadilatı veya kamyon treyler römorklarının özel amaçılı karavanlar olarak projelendirilmesi uzmanlık alanımızdır. Vip dizayn karavanlar, genişleyen treyler römorkları üzerine de inşaa edilebilmektedir. 

2 odalı, 3 odalı ve 6 odalı genişleyen karavanlara kadar imalat yapabilmekteyiz. Ayrıca özel amaçlı otobüs karavanlar ve kamyon karavanlar da şirketimizde üretilmektedir. Sahip olduğunuz otobüs veya treylerin lüks bir karavan olarak modifikasyonu şirketimizde mümkündür. 

Dünyanın neresinde olursanız olun, benzeri olmayan bir VIP karavana sahip olmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz. 

 

 

<Mobil karavan> <karavan hotel> <karavan> < özel amaçlı karavan imalatı> <lüks karavanlar> <lüks dizayn> <treyler karavan imalat> <römork karavan dizayn> <özel amaçlı otobüs karavan> <eğitim karavanı> <yandan açılan karavanlar> <genişleyen karavan> <hidrolik karavan>  <otobüs karavanlar> <mağaza karavan> <mobil karavan> <sanatçı karavanı> <elektrikli karavanlar> <imalatı> <üretimi>  <dizaynı>  tasarımı> karavan projeleri>karavan tadilat projeleri> karavan şube> karavan ofis>  <lüks tasarım karavan> <karavan villa> <karavan hastane> <tanıtım karavanı> <karavan otobüs> <satış karavanı> <mobil karavan > <sağlık karavanları> <en büyük karavan> >çok odalı karavan> <en geniş karavan>

 

 

 

#Mobil_karavan #karavan_hotel #karavan # özel_amaçlı_karavan_imalatı #lüks_karavanlar #lüks_dizayn #treyler_karavan_imalat #römork_karavan_dizayn #özel_amaçlı_otobüs_karavan #eğitim_karavanı #yandan_açılan_karavanlar #genişleyen_karavan #hidrolik_karavan  #otobüs_karavanlar #mağaza_karavan #mobil_karavan #sanatçı_karavanı #elektrikli_karavanlar #imalatı #üretimi  #dizaynı #tasarımı #karavan_projeleri #karavan_tadilat_projeleri #karavan_şube #karavan_ofis  #lüks_tasarım_karavan #karavan_villa #karavan_hastane #tanıtım_karavanı #karavan_otobüs #satış_karavanı #mobil_karavan  #sağlık_karavanları #en_büyük_karavan #çok_odalı_karavan #en_geniş_karavan

< özel amaçlı karavan imalatı> <özel amaçlı otobüs karavan> <üretimi> tasarımı> karavan projeleri>karavan tadilat projeleri> karavan şube> karavan ofis> >çok odalı karavan> #Mobil_karavan #karavan_hotel #karavan # özel_amaçlı_karavan_imalatı #lüks_karavanlar #lüks_dizayn #treyler_karavan_imalat #römork_karavan_dizayn #özel_amaçlı_otobüs_karavan #eğitim_karavanı #yandan_açılan_karavanlar #genişleyen_karavan #hidrolik_karavan #otobüs_karavanlar #mağaza_karavan #mobil_karavan #sanatçı_karavanı #elektrikli_karavanlar #imalatı #üretimi #dizaynı #tasarımı #karavan_projeleri #karavan_tadilat_projeleri #karavan_şube #karavan_ofis #lüks_tasarım_karavan #karavan_villa #karavan_hastane #tanıtım_karavanı #karavan_otobüs #satış_karavanı #mobil_karavan #sağlık_karavanları #en_büyük_karavan #çok_odalı_karavan #en_geniş_karavan

PROJE MOBILE TOTAL CATALOG

PROJE MOBILE BUS CATALOG (OTOBÜS KATALOĞU)


Paylaş

TOP