DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Vip Otobüs İmalat Kiralama

Kategori Otobüs dizayn
Vip Otobüs İmalat Kiralama

Özel dizayn Vip otobüs imalatı, çeşitli mühendislik branşları ile işbirliğinde A'dan Z'ye uzmanlık isteyen bir üretim alanıdır. Özel amaçlı vip otobüsler tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Otobüsün teknik alt yapısında gerekli değişiklikler makina mühendisleri, iç dizayn tasarımı özel modacılar ve stilistler, mobilya aksamları marin teknolojiler ile üretilir. 

Firmamızda sahip olduğunuz otobüslerin vip dönüşümü yapılabileceği gibi, A'dan Z'ye sıfır otobüs üzerine de lüks tadilat yapabilmekteyiz. Ürettiğimiz vip business otobüsler, Türkiye'den dünyanın her ülkesine gönderilmektedir. 

Özel amaçlı vip dizayn lüks tasarım otobüs imalatı, iş dünyası için farklı, lüks yaşam otobüs veya seyahat ( turizm) amaçlı kullanılacaksa farklı tekniklerle üretilmektedir. Otobüslerimizin içerisine standart ofis donanımı, WC, banyo, toplantı odası gibi  özel alanlar ve odalar inşaa edilebileceğimiz gibi, bir ev içerisinde kullanılan tüm beyaz eşya ve elektronik ekipmanları da konuşlandırabilmekteyiz. 

Hayalinizdeki Vip donanımlı özel lüks otobüs imalatını yaşama geçirmek için arayınız. Lütfen referanslarımızı inceleyiniz. Her türlü vip tasarım otobüs üretimi için şirketimizden danışmanlık alabilirsiniz. 

Paylaş

Benzer Otobüs dizayn

TOP