DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

ÖZEL PROJELİ OTOBÜS İMALATI ÖZEL DİZAYN MOBİL OTOBÜSLER TADİLAT TASARIM ÜRETİMİ KİRALAMA

Kategori Otobüs dizayn
ÖZEL PROJELİ OTOBÜS İMALATI ÖZEL DİZAYN MOBİL OTOBÜSLER TADİLAT TASARIM ÜRETİMİ KİRALAMA

ÖZEL AMAÇLI OTOBÜS DİZAYNI OTOBÜS TADİLATI MODİFİYE OTOBÜSLER İMALATI VE KİRALAMA HİZMETİ

Özel  dizayn otobüs imalatı ve otobüs tadilatı konusunda Türkiye’nin yanıı sıra tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Otobüs modifikasyonu konusunda sınır tanımayan şirketimiz de hayalinizdeki her türlü çılgın tasarım, otobüsler üzerinde uygulanmaktadır.

Mobil mağaza otobüsler vip otobüsler  bilim otobüsleri ve çok daha fazlasını şirketimizin referansları arasında inceleyebilirsiniz. Özel reklam tanıtım ve kampanya otobüslerinden eğitim tanıtım bilim otobüslerine kadar çok geniş bir alanda hizmet veriyoruz.

İstediğiniz otobüs dizaynını firmamızda imal edebileceğimiz gibi dilerseniz kiralama hizmeti de veriyoruz. Firmamız standard otobüs imalat yapmaz. Yalnızca kişiye ve kuruma özel tasarım yapılan araçlar üretiyoruz. Bu özel imalatlar yeni bir otobüs üzerine olabileceği gibi sahip olduğunuz kullanılmış bir otobüsün değişimi şeklinde de olabilmektedir.

Temel olarak aşağıdaki başlıklarda hizmet veriyoruz. Burada bulunmayan ve imal ettirmek istediğiniz otobüs projeleri için firmamızı arayınız. Her türlü özel imalat otobüs projesinde sizlere proje desteği ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verelim. Hayalinizdeki otobüsü sizin için birlikte üretelim.

Mağaza otobüs   Tanıtım otobüsü  Organizasyon otobüsü  Reklam otobüsü  Eğitim Otobüsü  Bilim Otobüsü  Teknoloji Otobüsü  Klinik Otobüs  Sağlık muayene tarama otobüsü  Lab. Laboratuvar otobüs  Klinik otobüsü  Üniversite otobüsü  Tarım otobüsü  Personel eğitim otobüsü  Kampanya otobüsü  Etkinlik otobüsü  Organizasyon otobüsü  ,Mobil hizmet otobüsü  Şube otobüs  Kampanya otobüsü  Şampiyonluk otobüsü  Kulüp otobüsü  Spor otobüsü  Takım otobüsü  askeri eğitim otobüsü  polis eğitim otobüsü  bilinçlendirme otobüsü  halk eğitim otobüsü  çocuk eğitim otobüsü komuta otobüsü  acil kumanda otobüsü çiftçi eğitim otobüsü 

Paylaş

Benzer Otobüs dizayn

TOP