DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

ÖZEL PROJELİ OTOBÜS İMALATI ÖZEL DİZAYN MOBİL OTOBÜSLER TADİLAT TASARIM ÜRETİMİ KİRALAMA

Kategori Otobüs dizayn
ÖZEL PROJELİ OTOBÜS İMALATI ÖZEL DİZAYN MOBİL OTOBÜSLER TADİLAT TASARIM ÜRETİMİ KİRALAMA

ÖZEL AMAÇLI OTOBÜS DİZAYNI OTOBÜS TADİLATI MODİFİYE OTOBÜSLER İMALATI VE KİRALAMA HİZMETİ

Özel  dizayn otobüs imalatı ve otobüs tadilatı konusunda Türkiye’nin yanıı sıra tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Otobüs modifikasyonu konusunda sınır tanımayan şirketimiz de hayalinizdeki her türlü çılgın tasarım, otobüsler üzerinde uygulanmaktadır.

Mobil mağaza otobüslervip otobüsler,  bilim otobüsleri, ambulans otobüsler ve çok daha fazlasını şirketimizin referansları arasında inceleyebilirsiniz. Özel reklam tanıtım ve kampanya otobüslerinden eğitim tanıtım bilim otobüslerine kadar çok geniş bir alanda hizmet veriyoruz.

İstediğiniz otobüs dizaynını firmamızda imal edebileceğimiz gibi dilerseniz kiralama hizmeti de veriyoruz. Firmamız standard otobüs imalat yapmaz. Yalnızca kişiye ve kuruma özel tasarım yapılan araçlar üretiyoruz. Bu özel imalatlar yeni bir otobüs üzerine olabileceği gibi sahip olduğunuz kullanılmış bir otobüsün değişimi şeklinde de olabilmektedir.

Temel olarak aşağıdaki başlıklarda hizmet veriyoruz. Burada bulunmayan ve imal ettirmek istediğiniz otobüs projeleri için firmamızı arayınız. Her türlü özel imalat otobüs projesinde sizlere proje desteği ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verelim. Hayalinizdeki otobüsü sizin için birlikte üretelim.

Dünyanın en büyük Ambulans Otobüsü'nü Proje Yapım firması üretti

Türkiye'nin ilk Bilim Otobüsü'nü Proje Mobil şirketi imal etti