DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Bilim Tırı Bilim Otobüsü

Kategori Otobüs dizayn
Bilim Tırı Bilim Otobüsü

MOBİL BİLİM TEKNOLOJİ EĞİTİM  OTOBÜSÜ

İnsanların bilimi kullanarak hayatı kolaylaştırmak için yaptığı şeylere de teknoloji diyoruz. Bilgi toplum için yaşam kaynağı, teknoloji ise hayatı kolaylaştırır.

Türkiye'nin en özel ve donanımlı  Bilim Otobüsü'nü Konya Gıda Üniversitesi için özel olarak dizayn ettik ve ürettik. 

 Bilim ve teknolojiye ulaşma fırsatı sınırlı olan özellikle taşrada yaşayan çocuk ve gençlere bilim ve teknoloji deneyimleri yaşatmanın ancak bir “Mobil Bilim Otobüsü ve Treyleri” ile olabileceğini düşünen şirketimizin deneyimli ekibi ar-ge çalışmalarından sonra ür-ge tasarlama ve üretme çabasına girmişlerdir. Ayrıca sahada bilim yapan Profesör, Doçent, öğretim görevlisi hocalarımızın kullanabileceği içinde bilim laboratuvarı, yaşam odası, lavabo gibi ünitelerin bulunduğu “ Bilim Otobüsleri ", "Teknoloji eğitim treyleri" tasarlanmıştır.

“Mobil Bilim (Römork) Tırı” tek treylerden oluşur. Sağa ve sola açılır.  70-90 m2 kullanım alanı vardır.  Donanımı son teknolojidir. Wi-fi, uydu, monitör TV'ler, deney sistemleri, uygulama masaları vb. her teknoloji araç içerine eklenebilmektedir.  Güneş enerjisi -jenaratör ve harici enerji bağlantısı bulunmaktadır.

Son olarak Konya Gıda Üniversitesi İçin ürettiğimiz Bilim Otobüsü, Türkiye'de gençlerimize başarı ile eğitim vermektedir. İçerisinde laboratuvar bölümü ve öğretmen dinlenme alanlarında audip video her teknolojini bulunduğu bu otobüsün kısa imalat filmini aşağıda sunuyoruz. 

“Mobil Bilim Treyleri” üniversiteler, dernekler, vakıflar, devlet kurum ve kuruluşları ile bilim adamları”nın kullanımına hazıdır. Tasarımcı/üretici ile alıcı bir araya gelerek araçta istenilen özellikler ve donatılar belirlenir. Araç Ulusal ve Uluslararası geçerli yasalara göre üretilir. Enerji donanımı ve iklimlendirmede kullanılacak ülkenin iklim şartları dikkate alınır.

Mobil bilim teknoloji treyleri kamyon veya otobüs formatında üretilebilir. Konteyner veya Karavan formatları ayrıca detaylı proje ve teklif için lütfen firmamızla iletişime geçiniz 

Paylaş

Benzer Otobüs dizayn

TOP