DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Showroom kamyonu mobil eğitim tanıtım karavanı

Showroom kamyonu mobil eğitim tanıtım karavanı

GEZİCİ SHOWROOM OTOBÜS MOBİL SHOWROOM TIR

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. Şirketimiz imalatın yanı sıra kiralama hizmeti de vermektedir.  

Özel amaçlı mobil tanıtım eğitim sahne treyler ve römrok kamyonlarımız gezici, sağlık, eğitim, tanıtım, kültürel etkinlikler, turizm, reklam, siyasi kampanyalar ve askeri amaçlar gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Özel trailer araçlarımız, siparişler ve farklı organizasyonlar için özel projelerle ile üretilmektedir.. 

Çift taraflı açılan trailer vücutları özel sipariş üzerine üretilmekte veya kiralanmaktadır. Araçlar hidrolik olarak 1.20 metre sağ ve sol duvarlardan açılarak genişler. İç donanım ve elektronik aksamını kullanım amacınıza göre tasarlıyoruz.

Fabrikamızda Türkiye ve dünyanın birçok ülkesine istenilen özellikte roadshow tırlarından event tırlarına kadar üretim ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de projeli mobil sahne ve mobil tır imalatında ilkleri gerçekleştiren kuruluşumuz, ANKARA merkezli ve Bodrum'da 1.000 m2 kapalı alanlı fabrikamızda en son teknolojilerle imalat yapmaktadır. Türkiye'nin en güçlü referanslarına güveniniz sayesinde sahip olduk

PROJE MOBILE CATALOG

Paylaş

Benzer Organizasyon tırı kiralama

TOP