DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Organizasyon tırı

Organizasyon tırı

ORGANİZASYON TREYLERİ MOBİL ORGANİZASYON KAMYON VE OTOBÜSLERİ İMALATI KİRALAMASI

Türkiye'nin ilk ve tek mobil led ekranlı veya ekransız organizasyon otobüsleri, sahne kamyon römork ve tırlarını üretiyoruz ve kiralıyoruz. Tanıtım tırları (römorkları) kiralama ve reklam organizasyon kamyonları tırları kiralama hizmetinde treyler dorselerimizi  ve otobüs tasarımını tamamen müşterilerimizin talebine göre hazırlıyor ve dekore ediyoruz. İster yurt içi isterseniz yurt dışı organizasyonlarınızda, kısa veya uzun vadeli kiralama yapabilirsiniz. Dünyanın her yerinde, A'dan Z'ye organizasyonlarınız firmamız tarafından yapılıp ( turn-key) hizmet verilir. 

Özel amaçlı organizasyon kamyonu, organizasyon treyleri, organizasyon otobüsü ve etkinlik kamyonları dizaynı ve imalatı. Organizasyon  dorse (römork) imalatı ve kiralamasında, Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren kuruluş Proje yapım. Yaşama geçirmek istediğiniz dizayn ve projeleriniz için iletişime geçiniz...

Ayrıca fabrikamızda dilerdiğiniz özelliklerde mobil organizasyon kamyonu tırlarını ve otobüsleri sizin için tasarlıyor ve üretiyoruz. Mobil tanıtım ünitelerinden mobil reklam organizasyon dorselerine, mobil event tırlarından eğitim kültür tırlarına ve özel amaçlı dizayn edilmesini istediğiniz her türlü organizasyon treyleri, kamyon , römork, otobüs ve dorse projeleri için bizi arayabilirsiniz.

Paylaş

Benzer Organizasyon aracı

TOP