DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Sinema tır

Mobil Sinema tır

Mobil Sinema treyler römork kamyon TIR

Bir sinemanın insanların ayağına gelmesi benzersiz bir hayaldir. Mobil teknoloji araçları konusunda uzman olan firmamızın teknik ekibi, uzun çalışmalar sonucunda “Mobil Sinema Treyler” projesini hayata  geçirmişlerdir.

Bu mucize römork kendinen büyüyerek, 15 dakikada sağa sola genişleyerek sinema salonuna dönüşüyor. 50-100 kişinin aynı anda film izleyebildiği, mısır yediği  bu kamyon,  hayatında hiç sinema izlememiş insanların yanı başına kadar gidecek.  

Özel olarak projelendirdiğimiz mobil sinema treyler, kullanım alanında önemli 4 farklı özelliği barındırması ile çok yönlü  hizmet sunuyor :

•Gezici Sinema

•Gezici Tiyatro

•Gezici Dinleti ve Söyleşi

•Gezici Konferans, Sunum ve Toplantı Salonu

80 Koltuğun tamamı Mobil Sinema sistemine özel olarak tasarlanıp modüler ve aerodinamik olarak hazırlanmaktadır. Koltuk renk ve kumaş seçeneği değişkendir. Duvarlar tamamen özel ses akustiğine duyarlı malzeme ile stüdyo teknolojisinde içeriden ve dışarından ses – ısı geçirgenliğine %100 duyarlı yanmaz akustik panellerle imal edilmektedir.

Mobil Sinema aktif ve pasif güvenlik açısından en yüksek standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Bu olası durumlarda sistem en hızlı tahliyeyi sunar.   Malzeme seçimi eşdeğer ve yüksek güvenlikli araçlarla uyumludur. Ayrıca duman dedektörleri alarm sistemi ile donatılır; Ekstra  yangın söndürücüler yeterli sayıda iç ve dışa yerleştirilir.

Mobil sinemada,  900 mm Genişliği üç kapı vardır. Kapılar acil durum çubukları ile donatılır. Engelliler için kapı arka sağ tarafında giriş ve tahliye de yer alır. Giriş ve çıkış kapıları yanmaz merdivenle düzenlenerek emniyet korkulukları ile donatılır. Merdivenler, platformlar ve korkuluklar kesinlikle de kamu binaları için yürürlükte olan yönetmeliklere uygun şekilde hazırlanır.

Mobil sinema çekici (taşınma) ve teknik idare hizmeti, talep halinde şirketimiz tarafından verilebilecektir.  Sistemde kullanılan tüm malzemeler 2 sene garantilidir. Ancak tamamı uzman bir personel tarafından idare edilip taşınmalı ve gittiği yerlerde profesyonel ekip gözetimine kurulup çalıştırılmalıdır.

Proje Yapım ve Sahne Treyler  markalarıyla ürettiğimiz "Mobil Sinema Römork kamyon" isteğe bağlı olarak koltukları, film oynatma makineleri, bilgisayarları, ses düzeni, led ekran tv gibi bütün gereçler  tamamlanarak  üretilebileceği gibi, standart  donanımlı veya sadece treyler olarak da imal edilir.

 

#gezici #lüks #seyyar #mobil #sinema_tırları #sinema_aracı #sinema_tırı  #sinema_kamyonu #sinema_treyleri #mobil_sinema #kiralık_sinema_tırı #seyyar_sinema  #sinema_tırı #lüks_sinema_imalatı  #mobil_sinema_aracı #TIR #KAMYON #satılık #OTOBÜS #Karavan #konteyner #sinema_dorsesi #kiralık #sinema_arabaları #mobil_sinemaler #tırı #kamyonu #sahnesi #mobil_sinema_projeleri #mobil_sinema_imalatı #aracı #sinema_tırı_kiralama #gezici_sinema #imalat #üretim #kiralama

 

<gezici> <seyyar> <mobil> <lüks> <sinema tırları> <sinema aracı> <sinema tırı>  <sinema kamyonu> <sinema treyleri> <mobil sinema> <otobüs> <karavan> <konteyner> <kiralık sinema tırı> <mobil sinema>  <sinema_sinema tırı> <tır sahne sinemasi>  <mobil sinema aracı> <TIR> <KAMYON> <satılık <sinema dorsesi> <kiralık> <lüks sinema imalatı> <mobil sinemalar> <tırı> <kamyonu> <treyler> <sinema dorse <sinema treyler> <aracı <sinema tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

Paylaş

Benzer Organizasyon tırı kiralama

TOP