DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Basın tırı

Mobil Basın tırı

Mobil Basın Treyleri Basın otobüsü TIR dizayn imalat ve kiralama  

Resmi ve özel açılış, seçim, her türlü tanıtım ve etkinlik,  kutlama, kampanya, açılışlar, spor etkinlikleri vb. olumsuz doğa iklim ve bina şartlarında basın mensuplarının izleme ve haber geçmelerini sağlamak üzere mobil basın treyleri ve otobüsleri imalatı ve kiralaması yapıyoruz. 

 

“Mobil Basın Tırı” sağa ve sola açılarak  100 m2 kullanılır alana ulaşabilir. İçinde ses cihazları, kameralar, oturma grupları olduğu gibi wi-fi bulunmaktadır. Gazeteciler istenildiğinde anında canlı yayın yapabilir. Film, fotoğraf, ses kaydını ve yazılarını haber merkezlerine ulaştırabilirler.

Mobil Basın aracı özel teknolojik donanımlarla dizayn edilmiş bir treylerden veya otobüsten oluşabilir. İçinde yaklaşık 30 koltuk bilgisayar donanımı ve basın açıklaması düzeni, lavabo, ve mutfak nişi bulunur. İstirahat ve giysi değişiminin yapılabileceği bir oda vardır. Harici enerji girişi olduğu gibi 30kw’lık jeneratör ile  güneş enerjisi sistemi vardır. İsteğe bağlı olarak bu donatılar azaltılabileceği gibi çoğaltılabilir de. 

Ürünlerimiz kişiye ya da kuruma özel olarak imal edilir. Hayal sınırlandırılamaz. İstendiğinde en kısa sürede basın açıklaması yapılacak yerde olur.

PROJE MOBILE CATALOG

Paylaş

Benzer Organizasyon tırı kiralama

TOP