DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Kutlama Parti tırı

Kutlama Parti tırı

MOBİL KUTLAMA TREYLERİ PARTİ OTOBÜSÜ ORGANİZASYON ARAÇLARI

Tüm özel etkinlikleriniz ve günleriniz için TIR -OTOBÜS -KARAVAN ve mobil araçlar kiralama hizmeti sunuyoruz. Şirket partileri, bayi toplantıları, belediye organizasyonları, doğum günü, tanışma, nişan, söz kesme, düğün, özel partiler, okul öncesi ve okulda yapılacak aktiviteler, şirket özel günleri vb. için yapılacak kutlamalarda kullanılmak üzere mobil tırlar mobil otobüsler özel dizayn kutlama ve etkinlik araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

“Mobil Organizasyon Tırı”nda büyük bir sahne, güçlü ses düzeni, kamera çekim sistemi ve lokal canlı yayın ve kayıt sitemi, video gösterim cihazları,  güç kaynağı, jeneratör, solar enerji sistemi, kulis, lavabo bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak bu donanımlar çıkarılabilir ya da eklenebilir.

Mobil organizasyon otobüsü treyleri ve karavanı araçlarımızı kiralayabileceğiniz gibi özel dizayn olarak kişisel taleplerinize göre üretim de yapabilmekteyiz.

Özel mobil organizasyon açılış parti doğum günü vb etkinlikler için birbirinden renkli ve eğlenceli araçlarımızı kiralamak için lütfen iletişime geçiniz.

<özel> <üretim>

“Açılış ve Organizasyon Aracı” donanımlı ve donanımsız olarak teslim edilir. İstenirse full ses ve ışık sistemi ile anahtar teslim organizasyonda gerçekleştirilebilir. Bu durum firmamız ve alıcı taraf tarafından imalata başlamadan sözleşmeye derecelendirilir.

Bütün çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın. Size ücretsiz olarak danışmanlık yapalım, aracınızı birlikte tasarlayalım.

PROJE MOBILE CATALOG

Paylaş

Benzer Organizasyon tırı kiralama

TOP