DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Kampanya tırı

Kampanya tırı

KİRALIK KAMPANYA TIRI KAMPANYA OTOBÜSLERİ

Kampanyanın, siyasi kampanya,  ürün lansmanı, marka lansmanı, marka değiştirme, marka bilinirliliği, gelir artırımı  gibi çeşitleri vardır. Siyasi görüş veya kişi televizyon, radyo, yazılı ve çevrimiçi platformlar dahil olmak üzere  farklı medya araçlarıyla tanıtılır. Outdor, indoor ve korsan reklam araçları da unutulmamalıdır. Aynı reklam mecraları ürün ve hizmet kampanyalarında da kullanılır. Kampanyalar ve kampanya fikirleri sadece reklâmlara bağlı kalmak zorunda değildir ve ayrıca gösteriler, söylenti ve diğer etkileşimli teknikleri de içerir. Aşırı büyük boyutlarda rekabetçi pazarlarda faaliyet gösteren işletmeler, sık sık pazarlama kampanyaları başlatabilir ve marka bilinirliğiyle satışına önemli kaynak ayırır.

Yukarıda yazılı bütün mecralar kullanılırken seçmenin siyasetçiyi görme,  ürüne dokunma şansı yoktur.

Şirketimizin tasarlayıp hayata geçirdiği “Mobil Kampanya Treyleri” seçmenin ve son tüketici ya da son kullanıcının ayağına giderek, bütün kampanyalarda azami  verimi alabilmek için mükemmel bir seçenektir.

“Mobil Kampanya (römork) Tırı” kampanya otobüsü formatında üretilebilir, kiralanabilir.İçerisinde ses düzeni videowall sistemi, harici enerji girişi, solar enerji sistemi ve jeneratör buunmaktadır. Kullanım alanı 100m2’ye kadar çıkabilir. Sağlı sollu açılabileceği gibi tek taraflı olarak da açılabilir.

Dünyanın her yerine,  gittiği ülkenin standartları da dikkate alınarak dünya standartlarında üretilen bu araç  bütün donanımları hatta özel olarak istenilen donanımlar monte edilerek gönderilir. Boş treyler olarak da sipariş kabul edilir. Bu hususlar ilk görüşmelerde görülüp netleştirildikten sonra imalat sözleşmesine eklenir. Kiralama alternatifinde dünyanın her noktasında hizmet vermekteyiz.

Paylaş

Benzer Organizasyon tırı kiralama

TOP