DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Event Tırı

Event Tırı

MOBİL EVENT ETKİNLİK  TIRI OTOBÜSÜ İMALATI KİRALAMA VE SATIŞI

Açılış, basın toplantısı, lansman, gala, kuruluş yıl dönümü, yarışma, kültür sanat etkinliği, piknik, genel tanıtım, özel davet, ödül töreni, sponsorluk ve genel tanıtım etkinlikleri, eğitim ve yönetici toplantısı, ürün denemesi, test sürüşü, fuar, festival, bayi ve acente toplantısı, kamp, turnuva, roadshow, satış ve pazarlama etkinliklerinin, daha kolay, daha ekonomik ve daha verimli yapılabilmesi için  “Mobil Event Tırı” düşüncesi şirketimiz yetkili birimi tarafından ar-ge çalışması tamamlanmış olup Türkiye ve Avrupa için üretim ve  kiralama hizmetimiz başlamıştır.

“Mobil Event Treyleri, event otobüsü karavanı yada kamyon araçlarda büyük bir sahne, güçlü ses düzeni, kamera çekim sistemi, video gösterim cihazları,  güç kaynağı, jeneratör, solar enerji sistemi, kulis, lavabo ve bir çok donanım talene göre eklenmektedir. İsteğe bağlı olarak bu donanımlar çıkarılabilir ya da artırılabilir.

“Mobil Event Kamyonu” tek bir treylerden oluşacağı gibi birkaç treylerden de olabilir. Event araçları imalatı ve kiralaması bir çok kulvarda hazırlanabilmektedir. Otobüs - treyler - Karavan bunlarında başında gelmektedir.

“Mobil Event  Otobüsü” dünyanın her yerine uygun olarak üretilir. Uluslararası norumlar ve “Mobil Event Tırı”nın kullanacağı ülkenin yasaları dikkate alınır.

“Mobil Event Araçları” donanımlı ve donanımsız olarak teslim edilir. Bu durum firmamız ve alıcı taraf tarafından imalata başlamadan sözleşmeye göre belirlenir.

Türkiye ve Avrupa ve dünyanın her yerindeki etkinlikleriniz  için lütfen bize ulaşın. Size ücretsiz olarak danışmanlık yapalım, aracınızı birlikte tasarlayalım. İster imalat ister kiralama hizmeti sunalım.

<gezici> <seyyar> <mobil> <event> <arabası> <event aracı> <event tırı>  <event kamyonu> <event treyleri> <mobil event> <kiralık event tırı> <mobil event>  <gezici_event tırı> <event_araçları>  <mobil event aracı> <TIR> <KAMYON> <OTOBÜS> <KARAVAN> <DORSE> <event otobüsü> <event karavanı> <satılık <event dorsesi> <kiralık> <mobil event kamyonu> <mobil eventler> <tırı> <kamyonu> <treyler> <event dorse <event treyler> <aracı <event tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

<üretimi>

PROJE MOBILE CATALOG

Paylaş

Benzer Organizasyon tırı kiralama

TOP