DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Canlı Yayın Mobil Stüdyo Broadcast Tırı

Canlı Yayın Mobil Stüdyo Broadcast Tırı

MOBİL STÜDYO TV ÇEKİM VE PRODÜKSİYON TREYLERİ KAMYON DORSE TIR OTOBÜS İMALATI

Dünyadaki tüm kıtalar için ürettiğimiz mobil canlı yayın treyler TIR dorseleri çok farklı yapılarda üretilmektedir. Tek bir dorse üzerine kurulacak mobil canlı yayın  formatında olabileceği gibi çoklu treylerlerden oluşan farklı ünitelerin bulunduğu bir kompleks mobil televizyon stüdyosu yapısında da olabilmektedir.

“Mobil Canlı Yayın Tırı” stüdyo treyler kompleksinde, genellikle  canlı yayın stüdyosu, kulis, Lavabo, dinlenme odası öncelikli olarak imal edilen ünitelerdir.

Broadcast araçlarını, bir kamyon  ya da treyler üzerine mobil canlı yayın kamyonu olarak dizayn edebilmekteyiz.

“Mobil Canlı Yayın kamyonu TIR”nı boş veya donanımlı olarak imal edebiliriz.

Çözümlerimiz için lütfen ücretsiz proje ve danışmanlık hakkında bilgi edinin.

Mobil Canlı Yayın otobüsü kamyon veya römork araçlarının, uzunluk ve genişlik ölçümleri, isteğe bağlı olarak değişebilir. Aynı şekilde, yana açılış mesafesi de standart değildir.  isteğinize göre özel istek üzerine yapılır.

“Mobil Canlı Yayın veya Mobil TV Stüdyosu Treyler” araçların iklimlendirme  ve elektrik alt yapısı, imal edildikleri ülkeye göre değişmektedir. Bu nedenle standart bir şablonda teklif verilememektedir. İstenilen ülkenin iklim şartları dikkate alınarak üretilir.

Lütfen firmamızdan ayrıntılı proje ve teklif isteyiniz. Cast araçları kiralama casting tır ve otobüsleri ayrıca karavan kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

# gezici #seyyar # #broadcast #tv_stüdyosu mobil #canlı_yayın_tırları #stüdyo #cast_araçları #canlı yayın_aracı #canlı yayın_TIR  #canlı _yayın_kamyonu #canlı_yayın_treyleri #mobil_canlı_yayın_otobüsü #kiralık_canlı_yayın_tırı #seyyar_canlı_yayın  #canlı_yayın_karavanı #mobil_stüdyo  #mobil_canlı yayın_aracı #TIR #KAMYON #OTOBÜS #satılık #canlı yayın_dorsesi #kiralık #canlı_yayın_arabaları #mobil_tv_stüdyosu #tırı #kamyonu #otobüsü #sahnesi #mobil_canlı_yayın_projeleri #mobil_canlı_yayın_imalatı #aracı #canlı yayın_tırı_kiralama #gezici_canlı yayın #imalat #üretim #kiralama

<gezici> <seyyar> <mobil> <canlı yayın tırları> <broadcast> <TV stüdyosu> <stüdyo> <canlı yayın aracı> <canlı yayın tırı>  <canlı yayın kamyonu> <canlı yayın otobüsü> <mobil canlı yayın> <kiralık canlı yayın tırı> <mobil canlı yayın otobüsü>  <klinik canlı yayın tırı> <karavanı>  <mobil canlı yayın aracı> <TIR> <KAMYON> <yayın karavanı> <canlı yayın dorsesi> <kiralık> <mobil canlı yayın kliniği> <mobil canlı yayınler> <tırı> <kamyonu> <treyler> <canlı yayın dorse <canlı yayın treyler> <aracı <canlı yayın tırı kiralama> <cast araçları> <imalatı> <üretimi> <kiralama>

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP