DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

yandan açılan genişleyen tır

yandan açılan genişleyen tır

AÇILAN ODALI GENİŞLEYEN DUVAR TREYLER MOBİL KAMYON

Özel treyler dorsesi otobüs ve ticari araçların dizaynında, Proje Yapım uluslararası ISO9001 ve ISO14001 ayrıca CE belgeleri ile imalat yapmakta ve Türkiye'nin yanısıra tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. 

Yandan açılan özel kasetli ve kutulu treyler imalatı hidrolik ve pnömatik alternatiflerle üretilmektedir. Firmamızda imal edilen ve dünya genelinde "Slide out trailer" yada " expandable trailer" olarak tanımlanan yandan açılan ve genişlemeli kamyon treyler'ler bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bunların başında mobil mağaza treyler ve mobil showroom treyler kamyonlar geçmektedir. 

Tek taraflı ve çift taraflı olarak alternatif genişleyen TIR römork araçlarda, toplam iç kullanım alanı yaklaşık 100 m2'ye kadar çıkabilmektedir. Yandan uzayan genişleyen tırlar römorklar, sağlık sektöründen teknoloji ve satış tırlarına, özel amaçlı karavan kullanımından mobil şirket boyutuna kadar bir çok farklı amaçla dizayn edilebilmektedir. 

Yandan açılmalı hidrolik büyüyen ve genişleyen treyler dorse kamyon imalatı için firmamızdan proje ve danışmalık desteği alabilirsiniz.

Açılan tır dorseleri ve otobüs projeleri imalatı tasarımı ve dizaynı konusunda, her türlü danışmanlığı almak için  lütfen şirketimizle irtibata geçiniz. 

<genişleyen tır> <kasetli> <genişleyen dorse> <açılan tır> <hidrolik> <tek taraflı açılan> <yandan açılan> <genişleyen> <kamyon> <çift taraflı açılan> <hidrolik açılan> <mağaza tır> >satış treyleri> <tır> <kamyon> <otobüs> <araç> <aracı> <treyler> <dorse>  <otobüs> <imalatı> <üretimi> <kiralaması>

<çift taraflı açılan> >

#genişleyen_tır  #kasetli  #genişleyen_dorse  #açılan_tır  #hidrolik  #tek_taraflı_açılan  #yandan_açılan  #genişleyen  #çift_taraflı açılan  #hidrolikaçılan    #tır  #kamyon  #otobüs  #araç  #aracı  #treyler  #dorse   #otobüs

PROJE MOBILE CATALOG

PROJE MOBILE BUS CATALOG (OTOBÜS KATALOĞU)

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP