DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Teknoloji Tırı

Teknoloji Tırı

MOBİL TEKNOLOJİ TREYLER KAMYON BİLİM VE KOMUTA OTOBÜSLERİ İMALATI

Firmamız teknoloji kamyonlarını projelendirip üretmektedir. Mega sahneli teknolojik treyler'lerden tek taraflı ve çift taraflı açılan tamamen elektronik donanımlı, özel amaçlı römork kamyon ve tırlara ve özel amaçlı dizayn edilmiş teknoloji römorkları tırlarına kadar en özel projeleri yaşama geçiriyoruz. 

Uluslararası CE sertifikasının yanı sıra ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgeleri ile üretim ve kiralama hizmetleri sunan proje yapım firması üretimleri ile Avrupa’da da ses getirmektedir. Arnavutluk ALB Telekom firması için özel olarak imal ettiğimiz mobil teknoloji tırı, GSM teknolojileri alanında dünya genelinde sektörde haber olmuştur.

Mobil teknoloji römorkları ve tırlarında, görsel işitsel audio video çağın en son gereksinimlerini ve son teknolojileri ürettiğimiz araçlara uygulayabilmekteyiz. Hava Kuvvetleri Komutanlığı için üretilecek olan UZAY müzesi projesi için bir kargo uçağını uzay eğitim merkezine dönüştürme projemiz onaylanmış ve devam etmektedir.

Teknoloji tırları kamyonları otobüsleri konusunda özellikle simulator tır (römork) imalatımız ayrıcalık göstermektedir. Mobil simulator tır (römork) imalatı ve simulatör kamyon üretimi konusunda eğitim tanıtım simulatörlerinden, teknoloji ve eğlence simulatörleri ayrıca deprem simulatörü üretimine kadar geniş bir skalada hizmet vermekteyiz.

Mobil teknoloji otobüsleri ve (römork) tırlarını, çocukların ve gençlerin eğitiminden başlayarak, Türkiye'nin ve Avrupa'nın teknoloji devleri için de üretiyoruz.  Teknoloji treyler römorkları yandan genişlemeli açılan treyler olabileceği gibi, sahne tır modelinde de otobüs üzerine de üretilebilmekte ve aynı zamanda kiralanabilmektedir. Tamamen müşteri odaklı üretimlerin başında, Bilim (römork) Tırı , Mobil Sinema (römork)  tır , Mobil Kumanda (römork) Tırı,  Mobil Banka (römork) tır , telekomünikasyon (römork) tırları ve hayalleri zorlayan her türlü otobüs tasarımı da gelmektedir. Mobil teknoloji (römork) tır kamyon otobüs  imalatı ve kiralaması için lütfen detaylı teklif isteyiniz ve iletişime geçiniz. 

<mobil> <teknoloji> <bilim> <komuta> <kumanda> <simulator> <kamyon> <treyler> <TIR> <dorse> <otobüs> <imalat> <üretim> < <Bilim Tırı> <Mobil Sinema tır>  <Mobil Kumanda Tırı>  <Mobil Banka tır> <römork>  <mobil simulator> <imalat> <üretim>

#mobil #teknoloji #bilim #komuta #kumanda #simülatör #otobüs #karavan #konteyner #kamyon #treyler #dorse #imalat #üretim # #Bilim Tırı #Mobil Sinema tır  #Mobil Kumanda Tırı  #Mobil Banka tır #mobil_simülatör 
<üretim> <        <üretim>

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP