DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Teknoloji Tırı

Teknoloji Tırı

MOBİL TEKNOLOJİ TREYLER KAMYON BİLİM VE KOMUTA OTOBÜSLERİ İMALATI

Firmamız teknoloji kamyonlarını projelendirip üretmektedir. Mega sahneli teknolojik treyler'lerden tek taraflı ve çift taraflı açılan tamamen elektronik donanımlı, özel amaçlı römork kamyon ve tırlara ve özel amaçlı dizayn edilmiş teknoloji römorkları tırlarına kadar en özel projeleri yaşama geçiriyoruz. 

Uluslararası CE sertifikasının yanı sıra ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgeleri ile üretim ve kiralama hizmetleri sunan proje yapım firması üretimleri ile Avrupa’da da ses getirmektedir. Arnavutluk ALB Telekom firması için özel olarak imal ettiğimiz mobil teknoloji tırı, GSM teknolojileri alanında dünya genelinde sektörde haber olmuştur.

Mobil teknoloji römorkları ve tırlarında, görsel işitsel audio video çağın en son gereksinimlerini ve son teknolojileri ürettiğimiz araçlara uygulayabilmekteyiz. Hava Kuvvetleri Komutanlığı için üretilecek olan UZAY müzesi projesi için bir kargo uçağını uzay eğitim merkezine dönüştürme projemiz onaylanmış ve devam etmektedir.

Teknoloji tırları kamyonları otobüsleri konusunda özellikle simulator tır (römork) imalatımız ayrıcalık göstermektedir. Mobil simulator tır (römork) imalatı ve simulatör kamyon üretimi konusunda eğitim tanıtım simulatörlerinden, teknoloji ve eğlence simulatörleri ayrıca deprem simulatörü üretimine kadar geniş bir skalada hizmet vermekteyiz.

Mobil teknoloji otobüsleri ve (römork) tırlarını, çocukların ve gençlerin eğitiminden başlayarak, Türkiye'nin ve Avrupa'nın teknoloji devleri için de üretiyoruz.  Teknoloji treyler römorkları yandan genişlemeli açılan treyler olabileceği gibi, sahne tır modelinde de otobüs üzerine de üretilebilmekte ve aynı zamanda kiralanabilmektedir. Tamamen müşteri odaklı üretimlerin başında, Bilim (römork) Tırı , Mobil Sinema (römork)  tır , Mobil Kumanda (römork) Tırı,  Mobil Banka (römork) tır , telekomünikasyon (römork) tırları ve hayalleri zorlayan her türlü otobüs tasarımı da gelmektedir. Mobil teknoloji (römork) tır kamyon otobüs  imalatı ve kiralaması için lütfen detaylı teklif isteyiniz ve iletişime geçiniz. 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP