DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Sağlık tırı

Sağlık tırı

MOBİL SAĞLIK TRAILER MOBILE HASTANE VE KLİNİK KAMYON OTOBÜS İMALATI

Proje Yapım firması Türkiye'nin en kapsamlı mobil sağlık kamyon ve trailer'i üretici firmasıdır. Türkiye'den başta Afrika ve Arap ülkeleri olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine mobil sağlık treyleri özel amaçlı mobil klinik dorseler , mobil hastaneler, mobil ilk yardım (römork'u) tırları, mobil poliklinik tır, mobil ameliyathane, mobil diş kliniği, mobil röntgen ve ultrason tırı ayrıca mobil veteriner araçlarına kadar üretim yapmaktadır. Bu araçlar Otobüs, treyler veya kamyon formatlarında olabilmektedir.

Mobil acil yardım ve klinik treylerleri tıbbi amaçlara göre tek bir treyler (TIR) olarak üretilebileceği gibi çoklu ve expandable (açılabilir) teknolojik trailer ünitelerinden veya otobüslerden de olabilmektedir. Mobil klinik, mobil ilk yardım ve mobil diş kliniği, mobil laboratuvar gibi tıbbi alanlar tek bir treylere sığabilmektedir. Ancak bir çok tıbbi branşın ve özellikle yataklı servisin olduğu mobil hastane kompleksleri çoklu kamyon trailer ( dorselerden) oluşmaktadır. 

Gezici hastane treyler (TIR) ve  tıbbi üniteler ( kamyon dorseleri) A'dan Z'ye hijyenik ve sektörel anti bakteriyel malzemelerle üretilmektedir. Treyler içerisinde oksijen vanaları , iklimlendirme sistemleri, bilgisayar ve elektronik ekipman alt yapısı standart donanım olarak imal edilmektedir. 

Mobil hastane kamyon treyler tır dorseleri harici ve dahili enerji sistemleri ile beslenmektedir. Kurşun geçirmez röntgen odaları ve ameliyathane ünitelerinde, daha büyük jenaratör ayrıca temiz ve pis su tankları kullanılmaktadır.

Detaylı teklif ve projelendirme için lütfen iletişime geçiniz. 

#Mobil_Hastane  #Mobil_Klinik  #Mobil_veteriner  #Mobil_ilk_yardım_tırı  #Mobil_Laboratuvar  #Mobil_diş_kliniği  #Mobil_ameliyathane #gezici #sağlık #yardım #müdahale #trailer #röork #kamyon #otobüs #tır #tırları #kamyon #üretim #imalat #araçlar

<mobil hastane> <mobil sağlık tırı> <mobil klinik> <gezici sağlık tırı> <mobil sağlık> <gezici klinik> <mobil cerrahi> <mobil veteriner> <mobil röntgen> <tırı> <kamyon> <dorse> <imalat> <üretim> <satılık> <sağlık tırları>

<üretim>

#Mobil_Hastane  #Mobil_Klinik  #Mobil_veteriner  #Mobil_ilk_yardım_tırı  #Mobil_Laboratuvar  #Mobil_diş_kliniği  #Mobil_ameliyathane #gezici #sağlık #yardım #müdahale #tır #tırları #kamyon #üretim #imalat #araçlar

 

 

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP