DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Ramazan Tırı Kamyon

Ramazan Tırı Kamyon

RAMAZAN TIRI ÖZEL RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYON KAMYONU İMALLAT VE KİRALAMA

Ramazan kutlamalarının vazgeçilmezi ramazan etkinlikleri kamyon ve römork tırlarını sizlere kiralıyoruz.  Ramazan treyler'i iftar ve sahur programlarında çok çeşitli etkinliklerde kullanılmaktadır.

Ramazan eğlenceleri : Ramazan TIR'ı veya kamyonu araçlarımızda Hacıvat karagöz gösterilerinden özel konserlere, söyleşi ve dinletilere kadar bir çok farklı etkinlik düzenlenebilmektedir. Ramazan organizasyon kamyonu tırı kiralaması hizmetinde araçlarımızda ses ve ışık düzeni ayrıca jenaratör sistemi de standart olarak sunulmaktadır.

Ayrıca ramazan organizasyonları treyler  üzerinde iftar ve sahur yemekleri dağıtımı sıcak çorba dağıtımı ve Ramazan paketleri dağıtımı da gerçekleştirilebilmektedir. Ramazan konserleri tırı ve sahne kamyonu kiralama hizmetleri boyutunda, masa ve sandalye ve led ekran vb sistemler de araçlarımıza eklenmektedir.

Ramazan tırı sahne ve etkinlil tırları, sadece 1 personelle 10 dakika içerisisinde kurulup toplanabilmektedir. İftar ve sahur öncesi yada sonrası farklı etkinlikler de düzenlenebilmektedir. Özel amaçlı Ramazan tırı kamyonu veya treyler dorsesi kiralaması yada imalatı konusunda lütfen firmamızdan ayrıntılı teklif isteyiniz.

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP