DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Özel Amaçlı tırlar

Özel Amaçlı tırlar

ÖZEL AMAÇLI MOBILE KAMYON TRAILER OTOBÜS İMALATI

Özel amaçlı treyler kamyon dorseleri kamyon römork  ve treyler imalatında Proje Yapım şirketi Türkiye ve Avrupa'da bir çok referansa sahiptir. Özel amaçlı tırlar (römork) karavan ve otobüler, tamamen projeye özel olarak dizayn edilir ve ruhsatı ile birlikte projelendirilerek imal edilir. 

Özel amaçlı treyler karoser kasaları kamyon römork  ve treyler vücutları tek taraflı veya çift taraflı açılan kasetli genişleyen odalı olarak da imal edilebilmektedir. Tır dorsesi kamyon römork otobüs imalatı gerçekleşirken, araç içerisinde her türlü enerji ihtiyacı özel iklimlendirme ve diğer teknolojik alt yapılar kullanım alanına göre özel olarak imal edilir.

Özel amaçlı Kamyon römork (Tır) Otobüs ve etkinlik treyler'i dizaynı ve imalatı. Organizasyon dorse imalatı ve kiralamasında Türkiye'de ilkler gerçekleştiren kuruluş Proje yapım şirketidir. Türkiye'nin ilk ve tek mobil led ekranlı veya ekransız sahne kamyonları mobile kamyon römork  ve treyler araçlarını üretiyoruz ve kiralıyoruz. Tanıtım tırları (römorkları) kiralama ve reklam organizasyon (römorkları) tırları kiralama hizmetinde tır dorselerimizi (römorkları) tamamen müşterilerimizi talebine göre hazırlıyor ve dekore ediyoruz. İster yurt içi isterseniz yurt dışı organizasyonlarınızda, kısa veya uzun vadeli kiralama yapabilirsiniz.

Ayrıca fabrikamızda dilediğiniz özelliklerde mobil tırları (römorkları) sizin için dizayn ediyor ve üretiyoruz. kamyon römork  ve treyler mobil yaşam ünitelerinden, mobil reklam organizasyon dorselerine, mobil sağlık kamyonları ve tırlarından eğitim kültür tırlarına kamyon römork  ve treyler tasarımı ve dizaynı ayrıca özel amaçlı dizayn edilmesini istediğiniz her türlü treyler ve dorse projeleri için bizi arayabilirsiniz. Referanslarımız güvencemizdir. Ayrıntılı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişime geçiniz. 

<sahneli tır> <mobil TRAILER> <tanıtım tır'ı><OTOBÜS>  <mobil> <sahne> <mobil dorse> <reklam tırları> <TREYLER> <roadshow>  <TIR> <TREYLER> <özel TIR İMALAT> <sahne tır> <lansman tırı> <reklam> <led ekran tır> <ledli tır> <tanıtım> <firma tırı> <TANITIM TIR> <event> <sahne kamyon> <kamyon> <sahnesi> <PODYUM> <römork> <otobüsleri>

#özel_tır_imalatı #özel_tırlar  #özel_amaçlı_tır  #dorse _treyler #özel_dizayn #karoser #kamyon

#mobil_yurt #mobil_mutfak_römorkları #mobil_cami_kamyon_römork #mobil_sergi_tırı #mobil_ofis_kamyon #mobile_turistik_otel #gıda_römork #mobil_hostel #promosyon_kamyonları #mobil_yatakhane #mobil_toplantı_odası #etkinlik_pazarlama_tırları #sergi_aracı #çift_genişletilebilir_kamyon #mobil_gıda_ #askeri_römork #çift_genişletilebilir_römorklar_ #mobil_toplantı_aracı #mobil_pişirme #çift_genişletilebilir_tır #mobil_showroom #mobil_sergi #mobil_sinema #mobil_müze #campervan_lüks #lüks_genişleyen_karavan #lüks_genişleyen_ev_römork #lüks_tasarım_özel_karavan_imalatı #özel_yapım_mobil_karavan #mobil_klinik #mobil_smülatör #mobil_uçuş_simülatörü #mobil_kamyon_römork #otobüs_toplantı #otobüs_modifikasyonu #otobüs_polikliniği #otobüs_teknolojisi #komuta_otobüsü #komuta_merkezi_otobüsü #konteyner_Hastanesi #satış_tırı #özel_üretim_kamyon_römork #eğitim_kamyon_römork #sağlık_Kliniği_otobüs

<özel TIR İMALAT> <özel tır imalatı> <özel tırlar> <özel amaçlı tır> <özel dizayn> <özel kamyon> <çift genişletilebilir kamyon> <çift genişletilebilir römorklar> <çift taraflı genişletilebilir tır> <özel amaçlı römork> <özel yapım mobil karavan> <otobüs>  <özel üretim kamyon römork>

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP