DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Toplantı tırı

Mobil Toplantı tırı

GEZİCİ TOPLANTI TREYLER'İ OTOBÜSÜ KARAVANI İMALAT KİRALAMA

1992 yılında başlayan mobil araç üretimlerimiz 40 yıla yaklaşmaktadır. Bu sürede dünyaya bir çok yenilikler kazandırdık. Türkiye bulunan fabrikamızdan dünyanın her yerine, en hızlı sürede ve en ekonomik fiyatlar, özel üretim ticari araçlar imal ediyoruz.

Mobil toplantı tırları gezici toplantı ve organizasyon treyler dorseleri ve çok daha fazlası. İşimiz sadece özel üretim kamyon treyler dorse ve otobüs projeleri. Özel imalat ve özel dizayn araçlar konusunda, sonsuz hayallerinize hizmet veriyoruz.  Mobil şirket idare yönetim ve  koordinasyon araçlarından, lüks karavan ve otobüs projelerine kadar her türlü imalatı sizlere sunuyoruz.

Mobil toplantı treyleri ve otobüsleri çoğunlukla şantiyeler, askeri birlikler, özel inşaat projeleri için vazgeçilmez bir konfor ve idare merkezi olanağı sunar. Mobil toplantı TIR'ı otobüs ve karavan araçlar imalatı'nın yanısıra, kiralama hizmeti de vermekteyiz. Detaylı bilgi ve özel proje teklifi için lütfen iletişime geçiniz. 

<mobil toplantı> <şirket> <şube>  <toplantı tırı> <toplantı kamyonu> <mobil toplantı> <mobil> <gezici> <seyyar> <toplantı> <toplantı> <toplantı aracı> <tır> <kamyon> <otobüs> <araç> <aracı> <toplantı treyler> <toplantı dorse> <karavanı> <otobüsü>

#mobil toplantı  #toplantı tırı  #toplantı kamyonu  #seyyar_toplantı  #mobil  #gezici  #seyyar  #toplantı  #toplantı  #toplantı aracı  #tır  #kamyon  #otobüs  #araç  #aracı #toplantı_treyler #toplantı_dorse

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP