DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Sinema tır

Mobil Sinema tır

Mobil Sinema treyler römork kamyon TIR

Bir sinemanın insanların ayağına gelmesi benzersiz bir hayaldir. Mobil teknoloji araçları konusunda uzman olan firmamızın teknik ekibi, uzun çalışmalar sonucunda “Mobil Sinema Treyler” projesini hayata  geçirmişlerdir.

Bu mucize römork kendinen büyüyerek, 15 dakikada sağa sola genişleyerek sinema salonuna dönüşüyor. 50-100 kişinin aynı anda film izleyebildiği, mısır yediği  bu kamyon,  hayatında hiç sinema izlememiş insanların yanı başına kadar gidecek.  

Özel olarak projelendirdiğimiz mobil sinema treyler, kullanım alanında önemli 4 farklı özelliği barındırması ile çok yönlü  hizmet sunuyor :

•Gezici Sinema

•Gezici Tiyatro

•Gezici Dinleti ve Söyleşi

•Gezici Konferans, Sunum ve Toplantı Salonu

80 Koltuğun tamamı Mobil Sinema sistemine özel olarak tasarlanıp modüler ve aerodinamik olarak hazırlanmaktadır. Koltuk renk ve kumaş seçeneği değişkendir. Duvarlar tamamen özel ses akustiğine duyarlı malzeme ile stüdyo teknolojisinde içeriden ve dışarından ses – ısı geçirgenliğine %100 duyarlı yanmaz akustik panellerle imal edilmektedir.

Mobil Sinema aktif ve pasif güvenlik açısından en yüksek standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Bu olası durumlarda sistem en hızlı tahliyeyi sunar.   Malzeme seçimi eşdeğer ve yüksek güvenlikli araçlarla uyumludur. Ayrıca duman dedektörleri alarm sistemi ile donatılır; Ekstra  yangın söndürücüler yeterli sayıda iç ve dışa yerleştirilir.

Mobil sinemada,  900 mm Genişliği üç kapı vardır. Kapılar acil durum çubukları ile donatılır. Engelliler için kapı arka sağ tarafında giriş ve tahliye de yer alır. Giriş ve çıkış kapıları yanmaz merdivenle düzenlenerek emniyet korkulukları ile donatılır. Merdivenler, platformlar ve korkuluklar kesinlikle de kamu binaları için yürürlükte olan yönetmeliklere uygun şekilde hazırlanır.

Mobil sinema çekici (taşınma) ve teknik idare hizmeti, talep halinde şirketimiz tarafından verilebilecektir.  Sistemde kullanılan tüm malzemeler 2 sene garantilidir. Ancak tamamı uzman bir personel tarafından idare edilip taşınmalı ve gittiği yerlerde profesyonel ekip gözetimine kurulup çalıştırılmalıdır.

Proje Yapım ve Sahne Treyler  markalarıyla ürettiğimiz "Mobil Sinema Römork kamyon" isteğe bağlı olarak koltukları, film oynatma makineleri, bilgisayarları, ses düzeni, led ekran tv gibi bütün gereçler  tamamlanarak  üretilebileceği gibi, standart  donanımlı veya sadece treyler olarak da imal edilir.

 

#gezici #lüks #seyyar #mobil #sinema_tırları #sinema_aracı #sinema_tırı  #sinema_kamyonu #sinema_treyleri #mobil_sinema #kiralık_sinema_tırı #seyyar_sinema  #sinema_tırı #lüks_sinema_imalatı  #mobil_sinema_aracı #TIR #KAMYON #satılık #OTOBÜS #Karavan #konteyner #sinema_dorsesi #kiralık #sinema_arabaları #mobil_sinemaler #tırı #kamyonu #sahnesi #mobil_sinema_projeleri #mobil_sinema_imalatı #aracı #sinema_tırı_kiralama #gezici_sinema #imalat #üretim #kiralama

 

<gezici> <seyyar> <mobil> <lüks> <sinema tırları> <sinema aracı> <sinema tırı>  <sinema kamyonu> <sinema treyleri> <mobil sinema> <otobüs> <karavan> <konteyner> <kiralık sinema tırı> <mobil sinema>  <sinema_sinema tırı> <tır sahne sinemasi>  <mobil sinema aracı> <TIR> <KAMYON> <satılık <sinema dorsesi> <kiralık> <lüks sinema imalatı> <mobil sinemalar> <tırı> <kamyonu> <treyler> <sinema dorse <sinema treyler> <aracı <sinema tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP