DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil komuta merkezi imalatı

Mobil komuta merkezi imalatı

MOBİL ACİL KOMUTA MERKEZİ OTOBÜS - TREYLER VE KAMYON İMALATI

Tasarımı ve imalatı yapılan, “Mobil Acil Kontrol Merkezi”  römork'un ulusal güvenlik ayrıca afet, acil durumlar da önemli işlevi ve uluslararası boyutu da söz konusudur. Acil mobil komuta merkezi treyleri iç dizaynı ve elektrik elektronik aksamları, tamamen konusunda uzman mühendislerin işbirliği ile imal edilmektedir.

Mobil komuta merkezi otobüs ve kamyonlar, güvenlik ve ektra donanımlar açısından tamamen özel imalat teknikleri ile üretilir. Her imalat konuya göre farklı özellikler gösterir. Genel olarak çift taraflı açılan treyler olarak imal edilen mobil komuta merkezleri ,aşağıda belirtilen açılan kutular niteliğinde üretilir. 

Yarı römork havuz kısmı sağ ve solunda iki baştan en az 2 adet Hidrolik silindirler veya elektrikli pnömatik iticiler vasıtası ile  90 derece, Min. 1100 mm açılabilir özellikte açılabilir kutular şeklinde üretilir.

Açılabilir kutu uzunluğu en az 7500 mm uzunluğundadır

 Açılabilir kutu genişliği en az 1100 mm üretilir.

Açılabilir kutu iç yüksekliği en az 2000 mmdir.

Açılabilir kutu zemini en az 20 mm su kontrası üzeri antibakteriyel taban kaplanması ile kaplanır. Plywood üzeri zemin kaplaması asbest ihtiva   etmeyen, kaymaz, anti bakteriyel, su ile yıkanabilir, darbelere dayanıklı dökme epoxy kaplamadır.. Hijyeniktir, ısıya ve kimyasallara dayanıklıdır.

Özel imalat mobil komuta merkezi projeleri için firmamızdan ayrıntılı teklif isteyiniz. Mobil komuta ve kumanda merkezi araçları'nı otobüs treyler kamyon ve konteyner formatlarında imal edebilmekteyiz.

#mobil_komuta #mobil_komuta_merkezi #tır #treyler #mobil #mobil_araçlar #mobil teknoloji #kamyon #otobüs #konteyner #TIR 

 

 

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP