DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil komuta merkezi imalatı

Mobil komuta merkezi imalatı

MOBİL ACİL KOMUTA MERKEZİ OTOBÜS - TREYLER VE KAMYON İMALATI

Tasarımı ve imalatı yapılan, “Mobil Acil Kontrol Merkezi”  römork'un ulusal güvenlik ayrıca afet, acil durumlar da önemli işlevi ve uluslararası boyutu da söz konusudur. Acil mobil komuta merkezi treyleri iç dizaynı ve elektrik elektronik aksamları, tamamen konusunda uzman mühendislerin işbirliği ile imal edilmektedir.

Mobil komuta merkezi otobüs ve kamyonlar, güvenlik ve ektra donanımlar açısından tamamen özel imalat teknikleri ile üretilir. Her imalat konuya göre farklı özellikler gösterir. Genel olarak çift taraflı açılan treyler olarak imal edilen mobil komuta merkezleri ,aşağıda belirtilen açılan kutular niteliğinde üretilir. 

Yarı römork havuz kısmı sağ ve solunda iki baştan en az 2 adet Hidrolik silindirler veya elektrikli pnömatik iticiler vasıtası ile  90 derece, Min. 1100 mm açılabilir özellikte açılabilir kutular şeklinde üretilir.

Açılabilir kutu uzunluğu en az 7500 mm uzunluğundadır

 Açılabilir kutu genişliği en az 1100 mm üretilir.

Açılabilir kutu iç yüksekliği en az 2000 mmdir.

Açılabilir kutu zemini en az 20 mm su kontrası üzeri antibakteriyel taban kaplanması ile kaplanır. Plywood üzeri zemin kaplaması asbest ihtiva   etmeyen, kaymaz, anti bakteriyel, su ile yıkanabilir, darbelere dayanıklı dökme epoxy kaplamadır.. Hijyeniktir, ısıya ve kimyasallara dayanıklıdır.

Özel imalat mobil komuta merkezi projeleri için firmamızdan ayrıntılı teklif isteyiniz. Mobil komuta ve kumanda merkezi araçları'nı otobüs treyler kamyon ve konteyner formatlarında imal edebilmekteyiz.

#mobil_komuta #mobil_komuta_merkezi #tır #treyler #mobil #mobil_araçlar #mobil teknoloji #kamyon #otobüs #konteyner #TIR 

 

 

PROJE MOBILE CATALOG

PROJE MOBILE BUS CATALOG (OTOBÜS KATALOĞU)

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP