DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Hastane Gezici Klinik

Mobil Hastane Gezici Klinik

Mobil Hastane Treyler TIR

Dünyadaki tüm kıtalar için ürettiğimiz mobil hastane kamyon tır (römork) dorseleri çok farklı yapılarda üretilmektedir. Tek bir dorse üzerine kurulacak mobil klinik formatında olabileceği gibi çoklu treylerlerden oluşan farklı ünitelerin bulunduğu bir kompleks yapısında da olabilmektedir.

Ekte bulunan videoda ki mobil hastanemiz de ameliyathane, röntgen, eczane, klinik servis, laboratuvar gibi tüm ana merkezler tek bir treyler'de toplanmıştır. 

Mobil hastane kompleksinde genellikle ameliyathane, röngen servisi, yataklı servisler, kadın doğum servisi , kulak burun boğaz servisi ve çocuk üniteleri öncelikli olarak imal edilen ünitelerdir.

Mobil hastane ve klinik römorklar bir kamyon römork olarak yapılabilir, ya da çoğunlukla birkaç römork birleştirilir bir kompleks olarak üretilmektedir.                  

Firmamız birçok ülke ve uluslararası kuruluşlar için, özellikle Afrika ve Arap Yarımadası’na “Mobil Hastane”  projeleri üretmektedir.

Mobil hastane römorkunu boş olarak üretebiliriz veya yerleştirilen tüm tıbbi cihazları üretebiliriz.

Aşağıdaki başlıkların her birini ayrı bir römorka uygulayarak Mobil hastane kamyon uygulamaları üretiyoruz. Acil Mobil müdahale ve ilkyardım” çözümlerimiz için lütfen ücretsiz proje ve danışmanlık hakkında bilgi edinin.

Araçların uzunluk ve genişlik ölçümleri, kullanımınıza bağlı olarak tamamen değişebilir. Aynı şekilde, yan açılış odalarının açılış mesafesi isteğinize göre özel sipariş üzerine yapılır.

Mobil sağlık tırlarının iklimlendirme elektrik kondisyonları imal edildikleri ülkeye göre değişmektedir. Bu nedenle standart bir şablonda teklif verilememektedir. Hangi ülke için ve hangi donanımlarda mobil hastane veya klinik treyleri istediğinizi belirtin size en uygun teklifi hazırlayalım. Sağlıklı günler dileriz.

Mobil Sahra Hastanesi
Mobil Diş Kliniği,
Mobil Diyaliz Kliniği,
Mobil Acil Bakım Ünitesi,
Mobil CT Tarama ve MRI Üniteleri,
Mobil Kan Bağışı Ünitesi,
Mobil Yoğun Bakım Ünitesi,
Mobil-Triage Ünitesi,
Mobil BSL2 & BSL3 Laboratuvarı,
Mobil Karantina Ünitesi,
Jinekoloji Kliniği Ünitesi,
Mobil Mamografi Klinik,
Mobil Laboratuvar Ünitesi,
Mobil Yoğun Bakım Ünitesi,
Mobil Ameliyathane Ünitesi,
Mobil Röntgen Ünitesi,
Mobil CT-Trama ve MRI Kliniği,
Mobil Göz Kliniği,

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP