DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Hastane

Mobil Hastane

Mobil Hastane Treyler TIR

Dünyadaki tüm kıtalar için ürettiğimiz mobil hastane kamyon tır (römork) dorseleri çok farklı yapılarda üretilmektedir. Tek bir dorse üzerine kurulacak mobil klinik formatında olabileceği gibi çoklu treylerlerden oluşan farklı ünitelerin bulunduğu bir kompleks yapısında da olabilmektedir.

Mobil hastane kompleksinde genellikle ameliyathane, röngen servisi, yataklı servisler, kadın doğum servisi , kulak burun boğaz servisi ve çocuk üniteleri öncelikli olarak imal edilen ünitelerdir.

Mobil hastane ve klinik römorklar bir kamyon römork olarak yapılabilir, ya da çoğunlukla birkaç römork birleştirilir bir kompleks olarak üretilmektedir.                  

Firmamız birçok ülke ve uluslararası kuruluşlar için, özellikle Afrika ve Arap Yarımadası’na “Mobil Hastane”  projeleri üretmektedir.

Mobil hastane römorkunu boş olarak üretebiliriz veya yerleştirilen tüm tıbbi cihazları üretebiliriz.

Aşağıdaki başlıkların her birini ayrı bir römorka uygulayarak Mobil hastane kamyon uygulamaları üretiyoruz. Acil Mobil müdahale ve ilkyardım” çözümlerimiz için lütfen ücretsiz proje ve danışmanlık hakkında bilgi edinin.

Araçların uzunluk ve genişlik ölçümleri, kullanımınıza bağlı olarak tamamen değişebilir. Aynı şekilde, yan açılış odalarının açılış mesafesi isteğinize göre özel sipariş üzerine yapılır.

Mobil sağlık tırlarının iklimlendirme elektrik kondisyonları imal edildikleri ülkeye göre değişmektedir. Bu nedenle standart bir şablonda teklif verilememektedir. Hangi ülke için ve hangi donanımlarda mobil hastane veya klinik treyleri istediğinizi belirtin size en uygun teklifi hazırlayalım. Sağlıklı günler dileriz.

# gezici #seyyar # mobil #hastane_tırları #hastane_aracı #hastane_tırı  #hastane_kamyonu #hastane_treyleri #mobil_hastane #kiralık_hastane_tırı #seyyar_hastane  #hastane_tırı #tır_sahra_hastanesi  #mobil_hastane_aracı #TIR #KAMYON #satılık #hastane_dorsesi #kiralık #hastane_arabaları #mobil_hastaneler #tırı #kamyonu #sahnesi #mobil_hastane_projeleri #mobil_hastane_imalatı #aracı #hastane_tırı_kiralama #gezici_hastane #imalat #üretim #kiralama

<gezici> <seyyar> <mobil> <hastane tırları> <hastane aracı> <hastane tırı>  <hastane kamyonu> <hastane treyleri> <mobil hastane> <kiralık hastane tırı> <mobil hastane>  <klinik_hastane tırı> <tır sahne hastanesi>  <mobil hastane aracı> <TIR> <KAMYON> <satılık <hastane dorsesi> <kiralık> <mobil hastane kliniği> <mobil hastaneler> <tırı> <kamyonu> <treyler> <hastane dorse <hastane treyler> <aracı <hastane tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP