DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Fırın

Mobil Fırın

MOBİL FIRIN TREYLERİGEZİCİ EKMEK İMALAT KAMYONU ÜRETİMİ

Mobil fırın imalatımız, özel dizayn edilen treyler kasası üzerinde imal edilmektedir.  Çeşitli gramajlarda ve ülke şartlarına değişen her türlü göre  ekmek imalatı yapan gerekli olan tüm makinaları barındıran tam otomatik unlu mamuller üretim fırınıdır.

Mobil fırın kamyon treyler araçlar, gezici halde yada  dururken ekmek imal edebilir. Mobil ekme TIR'ı, İhtiyaç duyulan konumlara hızlı bir şekilde ulaşır ve uygun bir alanda imalat yapılabilir.

Mobil fırın römork TIR ve kamyonlar, sadece 2 kişi ile son derece verimli çalışabilir ve günlük 25.000 adete kadar ekmek imal edilebilir.

Mobil fırın treyler yada kamyonlarımızda gerekli KW’da jeneratör bulunmaktadır ve imalat için gerekli olan elektrik, treylerin yakıt deposundan alınır Her ülkenin yapısına göre ekmek üretimi yapılabilir.

Mobil fırın imalatında en özel araçları tamamen projeye özel olarak hazırlayıp, satış yada kiralama hizmeti vermekteyiz. En uzun tır dorsesi olan 13.60 metre uzunlukta ve yandan açılan modellerdedir. 
 
Acil ve afet durumlarından, Ramazan vb. özel dönemlere ayrıca film setlerinden kitlesel organizasyonlara kadar bir çok ekkinlik  için mobil fırınlar projelendirilmektedir. 
 
Temel olarak, mobil mutfak, sıcak çorba dağıtımı, yemek tırı, mobil aşevi, mobil fırın, gezici catering tırı, mobil yemekhane  başlıklarında özel dorse imalatları  yurt dışında da bir çok ülke için imal etmekteyiz.

<mobil fırın> <fırın tırı> <fırın kamyonu> <mobil ekmek> <mobil> <gezici> <seyyar> <fırın> <ekmek> <fırın aracı> <tır> <kamyon> <otobüs> <araç> <aracı> <fırın treyler> <fırın dorse>

#mobil fırın  #fırın tırı  #fırın kamyonu  #seyyar_fırın  #mobil  #gezici  #seyyar  #fırın  #ekmek  #fırın aracı  #tır  #kamyon  #otobüs  #araç  #aracı #fırın_treyler #fırın_dorse

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP