DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Libya Eğitim Treyleri araçlarımız İhraç edildi.

Libya Eğitim Treyleri araçlarımız İhraç edildi.

LİBYA DEVLETİ İÇİN 6 ADET EĞİTİM TIRI ÜRETTİK VE İHRAÇ ETTİK

Tamamen Libya devletitnin talep ve  ihtiyaçları doğrulturunda imal ettiğimiz mobil eğitim treyleri araçlar Libya'nın Tripoli şehrinde törenle kullanıma girdi. Meslek eğitiminden teknoloji eğitimine kadar çok farklı alanlarda eğitimler verecek mobil eğitim treyleri araçlarımız bütün Libya'yı karış karış doşalacak.

1992 yılında başlayan mobil araç üretimlerimiz 40 yıla yaklaşmaktadır. Bu sürede dünyaya bir çok yenilikler kazandırdık. Türkiye bulunan fabrikamızdan dünyanın her yerine, en hızlı sürede ve en ekonomik fiyatlar, özel üretim ticari araçlar imal ediyoruz.

Mobil eğitim tırları gezici eğitim ve organizasyon treyler dorseleri ve çok daha fazlası... İşimiz sadece özel üretim kamyon treyler dorse ve otobüs projeleri. Özel imalat ve özel dizayn araçlar konusunda, sonsuz hayallerinize hizmet veriyoruz.  Mobil şirket idare yönetim ve  koordinasyon araçlarından, lüks karavan ve otobüs projelerine kadar her türlü imalatı sizlere sunuyoruz.

Mobil eğitimı treyleri ve otobüsleri çoğunlukla  özel  projeler için vazgeçilmez bir konfor ve idare merkezi olanağı sunar. Mobil eğitim TIR'ı otobüs ve karavan araçlar imalatı'nın yanısıra, kiralama hizmeti de vermekteyiz. Detaylı bilgi ve özel proje teklifi için lütfen iletişime geçiniz. 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP