DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı TIR dorsesi mobil treyler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Bilim Tırı

Bilim Tırı

MOBİL BİLİM TEKNOLOJİ EĞİTİM VE UYGULAMA KAMYON TREYLER OTOBÜS

İnsanların bilimi kullanarak hayatı kolaylaştırmak için yaptığı şeylere de teknoloji diyoruz. Bilgi toplum için yaşam kaynağı, teknoloji ise hayatı kolaylaştırır.

 Bilim ve teknolojiye ulaşma fırsatı sınırlı olan özellikle taşrada yaşayan çocuk ve gençlere bilim ve teknoloji deneyimleri yaşatmanın ancak bir “Mobil Bilim Treyleri” ile olabileceğini düşünen şirketimizin deneyimli ekibi ar-ge çalışmalarından sonra ür-ge tasarlama ve üretme çabasına girmişlerdir. Ayrıca sahada bilim yapan Profesör, Doçent, öğretim görevlisi hocalarımızın kullanabileceği içinde bilim laboratuvarı, yaşam odası, lavabo gibi ünitelerin bulunduğu “Mobil Bilim Kamyonları", "Teknoloji eğitim treyleri" tasarlanmıştır.

“Mobil Bilim (Römork) Tırı” tek treylerden oluşur. Sağa ve sola açılır.  70-90 m2 kullanım alanı vardır.  Donanımı son teknolojidir. Wi-fi, uydu, monitör TV'ler, deney sistemleri, uygulama masaları vb. her teknoloji araç içerine eklenebilmektedir.  Güneş enerjisi -jenaratör ve harici enerji bağlantısı bulunmaktadır.

Son olarak Konya Gıda Üniversitesi İçin ürettiğimiz Bilim Otobüsü, Türkiye'de gençlerimize başarı ile eğitim vermektedir. İçerisinde laboratuvar bölümü ve öğretmen dinlenme alanlarında audip video her teknolojini bulunduğu bu otobüsün kısa imalat filmini aşağıda sunuyoruz. 

“Mobil Bilim Treyleri” üniversiteler, dernekler, vakıflar, devlet kurum ve kuruluşları ile bilim adamları”nın kullanımına hazıdır. Tasarımcı/üretici ile alıcı bir araya gelerek araçta istenilen özellikler ve donatılar belirlenir. Araç Ulusal ve Uluslararası geçerli yasalara göre üretilir. Enerji donanımı ve iklimlendirmede kullanılacak ülkenin iklim şartları dikkate alınır.

Mobil bilim teknoloji treyleri kamyon veya otobüs formatında üretilebilir. Konteyner veya Karavan formatları ayrıca detaylı proje ve teklif için lütfen firmamızla iletişime geçiniz 

# gezici #seyyar # mobil #bilim_tırları #bilim_aracı #bilim_tırı  #bilim_kamyonu #bilim_treyleri #mobil_bilim #bilim_otobüsü #kiralık_bilim_tırı #seyyar_bilim  #bilim_otobüsleri #teknoloji_otobüsü  #mobil_bilim_aracı #TIR #KAMYON #satılık #bilim_dorsesi #kiralık #bilim_arabaları #mobil_bilimler #tırı #kamyonu #otobüsü #sahnesi #mobil_bilim_projeleri #mobil_bilim_imalatı #aracı #bilim_tırı_kiralama #gezici_bilim #imalat #üretim #kiralama

 

<gezici> <seyyar> <mobil> <bilim tırları> <bilim aracı> <bilim tırı>  <bilim kamyonu> <bilim treyleri> <mobil bilim> <bilim otobüsü> <mobil bilim>  <bilim_ karavanı> <bilim konteyneri>  <mobil bilim aracı> <TIR> <KAMYON> <OTOBÜS> <KARAVAN> <satılık <bilim dorsesi> <kiralık> <mobil bilim kliniği> <mobil bilimler> <tırı> <kamyonu> <treyler> <bilim dorse <bilim treyler> <aracı <bilim tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

PROJE MOBILE CATALOG

Production Of Special Products Only

Our company, which has international ISO 9001 and ISO 14001 quality certificates, produces with CE guarantee certificate.  We manufacture truck trailers and buses and caravans with special projects in our Ankara Center and Bodrum manufacturing plant. In our factory, we design and produce Europe's most exclusive event, organization, Technology, Promotion, it special design commercial vehicles and also rent them all over the world.

Our Mission

•The mission of our company is to produce design and manufacturing solutions in order to meet the needs of both public and private sector companies and private design and manufacturing trucks, buses, containers and caravans in order to provide the best quality service to the expectations of the customers.

Our Vision

Protecting and managing the sector by expanding our different position in the sector with our corporate understanding. In the field of mobile promotion, education, health and technology tools, it is the first choice of customers. To provide commercial vehicle production and rental services to all countries of the world. Raising the bar with new investments and competitive environment in the sector will not compromise on quality standards, competition, reliability, honesty and ethical values..

We produce the most special projects in the world in the design of Bus , Truck, Trailer, caravan and container top structure.

*mobile dormitory

*mobile kitchens

*mobile mosque

*mobile exhibit

*mobile bank

*mobile bakery

*mobile bank atm truck trailer

*mobile blood

*mobile emergency

*mobile office

*mobile field hotel

*food trailer

*mobile hostel

*promotional trucks

*mobile barrack

*exhibition vehicle for event marketing solution

*manufacturing oven trailer

*double expandable trailers & trucks

*mobile hospital

*mobile clinic

* mobile first aid

*mobile cooking

*mobile showroom

*mobile meeting

*campervan luxury

*luxury design

*mobile dentist clinic

*mobile simulator

*bus meeting

*mobile organization

*help organization

*Mobile laboratory

*luxury container

*mobile army

*mobile mosque

 

*mobile office bus

*mobile operating room

*mobile restroom, lavatory, washroom

*mobile surgery operation

*mobile toilet wc

*mobile promotional

*mobile rally

*mobile science bus

*mobile showroom

*special order

*mobile store

*luxury buses

*mobile marketing

*mobile training

*mobile life complex

*mobile school

*mobile command center

*double expandable truck trailers

*mobile food military trailer

*mobile military

 

 

 

Paylaş

Benzer Mobil tır treyler dorsesi

TOP