DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Mutfak

Mobil Mutfak

MOBİL MUTFAK KAMYON TREYLER OTOBÜS KARAVAN İMALATI

Mobil mutfak araçlarımız gezici organizasyonlarda sahra ve askeri amaçlı uygulamalarda film platolarında Ramazan çadırlarında ve özel organizasyonlarda çok çeşitli amaçlarla hizmet vermektedir. 

Yalnızca 2 kişi ile yarım saatte hazır hale gelip yine aynı sürede toplanabilen mobil mutfak treyler dorsesi veya kamyon araçlarımız tamamen siparişe özel dizayn edilmektedir. 

Mobil mutfak kamyon araçlarımız iç dizaynı %100 krom tezgahlardan ve dolaplardan üretilmektedir. Özel havalandırma sisteminde soğuk hava depolarına kadar bir çok ayrıntı müşteri talebine göre eklenmektedir. 

Mobil mutfak tırı otobüsü veya kamyonu araçlarımız bir kaç yüz kişiden 3.000 kişiye kadar 3 kap yemek imalatı yapabilecek kapasitededir. Şirketimiz mobil mutfak ve catering araçları konusunda imalat ve kiralama hizmeti de vermektedir. Ayrıntılı bilgi için lüfen firmamızla iletişime geçiniz. 

TOP