DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Fırın

Mobil Fırın

MOBİL FIRIN TREYLERİGEZİCİ EKMEK İMALAT KAMYONU ÜRETİMİ

Mobil fırın imalatımız, özel dizayn edilen treyler kasası üzerinde imal edilmektedir.  Çeşitli gramajlarda ve ülke şartlarına değişen her türlü göre  ekmek imalatı yapan gerekli olan tüm makinaları barındıran tam otomatik unlu mamuller üretim fırınıdır.

Mobil fırın kamyon treyler araçlar, gezici halde yada  dururken ekmek imal edebilir. Mobil ekme TIR'ı, İhtiyaç duyulan konumlara hızlı bir şekilde ulaşır ve uygun bir alanda imalat yapılabilir.

Mobil fırın römork TIR ve kamyonlar, sadece 2 kişi ile son derece verimli çalışabilir ve günlük 25.000 adete kadar ekmek imal edilebilir.

Mobil fırın treyler yada kamyonlarımızda gerekli KW’da jeneratör bulunmaktadır ve imalat için gerekli olan elektrik, treylerin yakıt deposundan alınır Her ülkenin yapısına göre ekmek üretimi yapılabilir.

Mobil fırın imalatında en özel araçları tamamen projeye özel olarak hazırlayıp, satış yada kiralama hizmeti vermekteyiz. En uzun tır dorsesi olan 13.60 metre uzunlukta ve yandan açılan modellerdedir. 
 
Acil ve afet durumlarından, Ramazan vb. özel dönemlere ayrıca film setlerinden kitlesel organizasyonlara kadar bir çok ekkinlik  için mobil fırınlar projelendirilmektedir. 
 
Temel olarak, mobil mutfak, sıcak çorba dağıtımı, yemek tırı, mobil aşevi, mobil fırın, gezici catering tırı, mobil yemekhane  başlıklarında özel dorse imalatları  yurt dışında da bir çok ülke için imal etmekteyiz.

TOP