DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Askeri Sahara Mutfağı

Askeri Sahara Mutfağı

Askeri özel amaçlı mobil römork tır ve kamyon treyler dorseleri imalatı konusunda, Türkiye'den tüm dünyaya ihracat yapıyoruz. Mobil askeri özel amaçlı mobil römork tır ve kamyon dorseleri ve kamyonlar üretimin yapılacağı coğrafyaya göre, tamamen farklılıklar göstermekte ve özel imalat teknikleri ile üretilmektedir. Mobil ordu barınakları, mobil pişirme üniteleri, sahra mutfakları ve askeri barınma ve gıda kamyonları öncelikli üretim modelleridir.

Askeri tatbikat araçları, ordu tatbikat tırları (römorkları) askeri fuarlar, askeri tanıtım araçları ,özel imalat askeri TIR dorseleri üretiminde, firmamız tamamen özel projelerle çalışmaktadır. Askeri birlikler için özel eğitim ve tanıtım treyler dorseleri, treyler ve konteyner imalatı ayrıca zırhlı ticari araç üretimimiz özel amaçlı olarak üretilmektedir.

Ayrıca askeri tanıtım tırları ordu ve birlik organizasyon kamyon ve treylerleri özel olarak üretilmektedir. Sahara mutfakları mobil asker barınakları tır ve kamyon formatlarında imal edilebilmektedir.

Detaylar için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. 

Mobil Komuta ve Koordinasyon Merkezleri

Askeri Ameliyat Kamyonu

DroneKontrol İstasyonu

Mobil Askeri Mutfak

Askeri Barınaklar

Mobil Dinleme ve Telsiz Ünitesi

Mobil KriminalAraştırma Laboratuvarı

Otomatik Kaldırma Konteyneri

Mobil Zırhlı Muhafız Evi

Otomatik Kaldırma Askeri Ct-Taraması

Mobil Cerrahi Klinik

Mobil Yoğun Bakım Ünitesi

Mobil Diş Kliniği

Mobil Karantina Ünitesi

Mobil Tuvalet (WC)Ünitesi

TOP