DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil veteriner

Kategori Mobil hastane
Mobil veteriner

Mobil veteriner Kliniği Kamyon Römork TIR imalatı

Bütün hayvanlar eşit doğar ve yaşama hakkına sahiptir. Hayvanların korunması ve rahat yaşamalarına ilişkin temel kurallar vardır. Evcil hayvanlar, türüne özgü hayat şartları içinde yaşama özgürlüğüne sahiptir. Sahipsiz hayvanların da, sahipli hayvanlar gibi  yaşamları desteklenmelidir. Hayvanların korunması, gözetilmesi, bakımı ve kötü muamelelerden uzak tutulması için gerekli önlemler alınmalı, korunmaları ve rahat  yaşamaları sağlanırken sağlıklarına da önem verilmeli hasta olanlar zaman geçirilmeden tedavi edilmeli, her türlü hijyene önem verilmelidir.

Ülkemizde ve dünyada hayvan sağlığı veteriner hekimlere emanet edilmiştir. Özel klinikler, yerel yönetimler ile merkezi yönetimin kurduğu hayvan tedavi merkezleri hayvanların tedavi edilebileceği yerlerdir. Ancak bu merkezler ve klinikler yeterli değildir. Özellikle hayvan yetiştiriciliğinin yoğun olduğu taşrada  mobil kliniklere ihtiyaç duyulduğu şirketimiz yetkililerince  araştırılmış olup, hayvansever bir firma olarak gerekli çalışmalar yapılmıştır. “Mobil Veteriner Kliniği Treyler ” gezici veteriner TIR / Kamyon tasarlanırken, bir treylerde hayvan sağloğı için ilk yardım, ameliyathane, ilk yardım  ve barınak olarak düşünülmüş ve projelendirilmiştir.

Mobil veteriner treyler ve hayvasan sağlığı için gezici kamyon projeleri konusunda firmamızdan ücretisz danışmanlık alabilirsiniz. Hayat 4 ayaklı arkadaşlarımızla güzel...

Paylaş

TOP