DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Laboratuvar

Kategori Mobil hastane
Mobil Laboratuvar

Mobil Laboratuvar” Kamyon Treyler Otobüs Karavan Araçlar İmalatı.

Her türlü maddenin (su, gıda, toprak,) ve basit sağlık analizlerinin yerinde yapılabilmesi için dünyada ve ülkemizde “Mobil Laboratuvar”a ihtiyaç olduğu tespit edilmiş olup ekibimiz özverili bir çalışma sonucu normal dönemlerde kırsalda su, gıda, toprak ve sağlık tarama hizmetleri, olağan üstü durumlarda da (deprem, savaş vs) teknik donanımı arttırılarak her türlü laboratuvar hizmetlerini karşılamak üzere “Mobil Laboratuvar kamyon TIR treyler" araçları tasarlamıştır.

“Mobil Laboratuvar” römorklar, içinde istenilen özelliklere göre küçük bir araçtan birkaç treyler kullanılarak tasarlanabilir. İstenirse tam donanımlı da yapılabilir. Solar enerji, jeneratör veya harici elektrik, sabit enerji kaynaklarıdır. Harici enerji besleme ünitesi vardır. Ayrıca güç kaynağı da bulunmaktadır.

“Mobil Laboratuvar” araçlar ulusal ve uluslararası yasalara uygun olarak üretilir. Kullanılacak ülkenin coğrafik yapısı iklim sistemi ve diğer koşulları dikkate alınır.

Mobil Laboratuvar TIR ve kamyon, özel ve tüzel kişiler için özel projelerle üretilir. Üretim esnasında özel kişi veya tüzel kişi yetkilisi ile bir araya gelinip bütün detaylar konuşulur ve  karara bağlanır. Tasarım ve projelendirme birlikte yapılır. Donanımlı veya donanımsız olacağına karar verilir.  Üretim protokolünde bu hususlar belirtilir.

Mobil Laboratuvar ihtiyacını olduğunda lütfen bizi arayınız. Size proje ve imalat desteği verelim. İster treyler ister otobüs üzerine mobil laboratuvar imalatı yapmaktayız.  Ücretsiz danışmanınız olalım.

 

#gezici #seyyar # mobil #laboratuvar_tırları #laboratuvar_kliniği #laboratuvar_tırı  #laboratuvar_kamyonu #laboratuvar_treyleri #mobil_laboratuvar #laboratuvar_muayehenahesi #kiralık_laboratuvar_tırı #seyyar_laboratuvar  #laboratuvar_tırı #tır_laboratuvar_kliniği  #mobil_laboratuvar_aracı #TIR #KAMYON #satılık #laboratuvar_dorsesi #kiralık #laboratuvar_arabaları #mobil_laboratuvarler #tırı #kamyonu #sahnesi #mobil_laboratuvar_projeleri #mobil_laboratuvar_imalatı #aracı #laboratuvar_tırı_kiralama #gezici_laboratuvar #imalat #üretim #kiralama

 

<gezici> <seyyar> <mobil> <laboratuvar> <kliniği> <laboratuvar aracı> <laboratuvar tırı>  <laboratuvar kamyonu> <laboratuvar treyleri> <mobil laboratuvar> <kiralık laboratuvar tırı> <mobil laboratuvar>  <gezici_laboratuvar tırı> <laboratuvar_muayehenahesi>  <mobil laboratuvar aracı> <TIR> <KAMYON> <satılık <laboratuvar dorsesi> <kiralık> <mobil laboratuvar kliniği> <mobil laboratuvarler> <tırı> <kamyonu> <treyler> <laboratuvar dorse <laboratuvar treyler> <aracı <laboratuvar tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

PROJE MOBILE TOTAL CATALOG

PROJE MOBILE BUS CATALOG (OTOBÜS KATALOĞU)

Paylaş

TOP