DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil ilk yardım tırı

Kategori Mobil hastane
Mobil ilk yardım tırı

MOBİL İLK YARDIM KAMYON TREYLER AMBULANS OTOBÜSÜ VE TIRI ARACI

Deprem, seller, su taşkınları, kuraklık, kıtlık, toprak kaymaları, çığ, fırtınalar, kasırga, hortumlar, tusunami, volkanlar, volkan patlamaları,  yangınlar, orman yangınları, nükleer, biyolojik, kimyasal kazalar, taşımacılık kazaları, endüstriyel kazalar,  aşırı kalabalıktan meydana gelen kazalar, göçmenler ve yerlerinden edilenlerin durumları, maden kazaları, savaşlar, salgın hastalıklar, terör saldırısı vs. insanlığın her gün karşılaşabileceği felaketlerdir. Bu tür felaketlerde ilk yardım çok önemlidir.

Firmamız teknik ekibi " Öyle bir otobüs ve TIR yapalım ki yukarıda sayılan felaketlerde azami verimliliği sağlasın" Fikrinden yola çıkılarak “Mobil İlk Yardım Ambulans Treyleri Kamyon ve otobüsleri” imalatı'nı hayata geçirilmiştir. Bu sistem çoklu treylerden veya tek bir römorktan oluşmaktadır. İletişim ve koordinasyon merkezi, kullanılacak aletler, ameliyathane, kan, ilaç ve yiyeceklerin muhafaza edildiği soğuk hava deposu vs eklenebilecek üniteler olarak tasarlanmıştır. Bu komplekse ekler yapılabilir veya bazı üniteler çıkarılabilir.

Mobil İlk Yardım Ambulans Otobüs TIR (römorku)” üretimimiz, uluslararası standartlara uygun olarak imal edilir. Kullanılacağı ülkenin yasaları ile iklim şartları dikkate alınır.

Mobil  AMBULANS  OTOBÜS ve TIR kamyon römork konteyner veya karavan araçları ihtiyacında lütfen bizimle iletişim kurunuz. Size ücretsiz danışmanlık yapalım, referanslarımızı sunalım. Tasarım ve projelendirmede size destek olalım.

 

>

Paylaş

TOP