DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Hastane

Kategori Mobil hastane
Mobil Hastane

MOBİL HASTANE VE KLİNİK TREYLER İMALATI

Proje Yapım firması Türkiye'nin en kapsamlı mobil sağlık kamyon ve trailer'i üretici firmasıdır. Türkiye'den başta Afrika ve Arap ülkeleri olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine mobil sağlık treyleri özel amaçlı mobil klinik dorseler , mobil hastaneler, mobil ilk yardım (römork'u) tırları, mobil poliklinik tır, mobil ameliyathane, mobil diş kliniği, mobil röntgen ve ultrason tırı ayrıca mobil veteriner araçlarına kadar üretim yapmaktadır. Bu araçlar Otobüs, treyler veya kamyon formatlarında olabilmektedir.

Mobil acil yardım ve klinik treylerleri tıbbi amaçlara göre tek bir treyler (TIR) olarak üretilebileceği gibi çoklu ve expandable (açılabilir) teknolojik trailer ünitelerinden veya otobüslerden de olabilmektedir. Mobil klinik, mobil ilk yardım ve mobil diş kliniği, mobil laboratuvar gibi tıbbi alanlar tek bir treylere sığabilmektedir. Ancak bir çok tıbbi branşın ve özellikle yataklı servisin olduğu mobil hastane kompleksleri çoklu kamyon trailer ( dorselerden) oluşmaktadır. 

Gezici hastane treyler (TIR) ve  tıbbi üniteler ( kamyon dorseleri) A'dan Z'ye hijyenik ve sektörel anti bakteriyel malzemelerle üretilmektedir. Treyler içerisinde oksijen vanaları , iklimlendirme sistemleri, bilgisayar ve elektronik ekipman alt yapısı standart donanım olarak imal edilmektedir. 

Mobil hastane kamyon treyler tır dorseleri harici ve dahili enerji sistemleri ile beslenmektedir. Kurşun geçirmez röntgen odaları ve ameliyathane ünitelerinde, daha büyük jenaratör ayrıca temiz ve pis su tankları kullanılmaktadır.

Detaylı teklif ve projelendirme için lütfen iletişime geçiniz. Ekteki üretim video ve fotolarımızı inceleyebilirsiniz. 

Proje Yapım Firması Özel imalat otobüs treyler karavan TIR mobil araçlar üretimi +90.542.6762222

Mobil Sahra Hastanesi

Mobil Diş Kliniği,

Mobil Diyaliz Kliniği,

Mobil Acil Bakım Ünitesi,

Mobil CT Tarama ve MRI Üniteleri,

Mobil Kan Bağışı Ünitesi,

Mobil Yoğun Bakım Ünitesi,

Mobil-Triage Ünitesi,

Mobil BSL2 & BSL3 Laboratuvarı,

Mobil Karantina Ünitesi,

Jinekoloji Kliniği Ünitesi,

Mobil Mamografi Klinik,

Mobil Laboratuvar Ünitesi,

Mobil Yoğun Bakım Ünitesi,

Mobil Ameliyathane Ünitesi,

Mobil Röntgen Ünitesi,

Mobil CT-Trama ve MRI Kliniği,

Mobil Göz Kliniği,

Paylaş

TOP