DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil diş kliniği

Kategori Mobil hastane
Mobil diş kliniği

MOBİL DİŞ SAĞLIĞI TARAMA VE TEDAVİ ARAÇLARI İMALATI

Diş sağlığı ve diş hastalıkları ile ilgili bilinçlendirme sadece kırsal değil gelişmiş ülkelerde de önemli sorundur.  Diş sağlığı taraması ve toplum bilinçlendirme konusunda en önemli unsurlar mobil araçlardır. Mobil diş tarama ve muayene treyleri otobüsü imalatı bunun başında gelmektedir.

Diş tedavi merkezleri ve diş klinikleri dünyada ve ülkemizde ilçe ve şehirlerde hizmet vermektedir. Taşrada yaşayan insanlar zoraki olmadığı sürece şehre inip dişçi koltuğuna oturmamaktadır. Bu nedenle mobil diş klliniği araçlar diş hastalıkları ile mücadelede önemli yer tutmaktadır

Ekibimiz bu gerçekten hareketle “Mobil Diş Kliniği’ Treyler TIR kamyon ve otobüs imalatını tasarlamışlardır.

Dünyadaki tüm kıtalar için ürettiğimiz “Mobil Diş Kliniği otobüsler ve kamyonlar” çok farklı yapılarda üretilmektedir.

“Mobil Diş Sağlığı ve tarama Kliniği” araçlar, genellikle muayenehane, röntgen servisi, diş çekimi ve küçük operasyonları yapabilme özelliğine sahip ünite veya ünitelerden oluşur. Bu araçlar TIR römork dorse otobüs ve kamyon formatında üretilebilir. 

Firmamızın tasarlayıp imal ettiği Mobil Diş Kliniği otobüsler ve mobil diş sağlığı treyler ve kamyon araçlar, birçok ülke ve uluslararası kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

Araçların uzunluk ve genişlik ölçümleri, kullanımınıza bağlı olarak tamamen değişebilir. Aynı şekilde, yanlara açılış mesafesi isteğinize göre özel sipariş üzerine yapılır. Diş hastalıkları gezici tarama ve tedavi araçlarının en çok tercih edilen modeli otobüs yada treyler formatında üretilenlerdir.

“Mobil Diş Kliniği” nin iklimlendirme elektrik kondisyonları imal edildikleri ülkeye göre değişmektedir. Araçta harici enerji girişi vardır. Ayrıca solar enersi sistemi mevcuttur. Yeterli Jeneratör ve hava kompresörü desteği vardır.

Mobil tarama araçları diş hastalıkları tedavi ve teşhis otobüs kamyon karavan ve treyler (TIR) dorse imalatı konusunda firmamızdan proje ve imalat desteği alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. 

# gezici #seyyar # mobil #diş kliniği_tırları #diş kliniği_aracı #diş_hastalıkları #diş_sağlığı #diş_muayenesi #diş kliniği_tırı  #diş kliniği_kamyonu #diş kliniği_treyleri #mobil_diş kliniği #kiralık_diş kliniği_tırı #seyyar_diş kliniği  #diş kliniği_tırı #tır_sahra_kliniği  #mobil_diş kliniği_aracı #TIR #KAMYON #satılık #diş kliniği_dorsesi #kiralık #diş kliniği_arabaları#mobil_diş kliniğiler #tırı #kamyonu #sahnesi #mobil_diş kliniği_projeleri #mobil_diş #otobüsü #otobüs #tarama #muayene  #kliniği_imalatı #aracı #diş kliniği_tırı_kiralama #gezici_diş kliniği #römork #imalat #üretim #kiralama

<gezici> <seyyar> <diş hastalıkları> <diş sağlığı> <diş muayenesi> <mobil> <diş kliniği tırları> <diş kliniği aracı> <diş kliniği tırı>  <diş kliniği kamyonu> <diş kliniği treyleri> <mobil diş kliniği otobüs> <diş hastalıkları tarama> <aracı>  <otobüsü> <diş sağılığı karavanı>  <mobil diş kliniği aracı> <TIR> <KAMYON> <karavan> <diş kliniği dorsesi> <kiralık> <mobil diş kliniği > <mobil diş sağlığı> <tarama> <muayene>  <tırı> <kamyonu> <treyler> <dorse> <otobüs> <diş kliniği treyler> <aracı <diş kliniği tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

PROJE MOBILE TOTAL CATALOG

PROJE MOBILE BUS CATALOG (OTOBÜS KATALOĞU)

Paylaş

TOP