DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil ameliyathane

Kategori Mobil hastane
Mobil ameliyathane

Mobil Ameliyathane Kamyon Hastane Treyler imalatı

Dünyadaki tüm kıtalar için ürettiğimiz mobil hastane kamyon treyler TIR dorseleri çok farklı yapılarda üretilmektedir. Tek bir dorse üzerine kurulacak mobil klinik formatında olabileceği gibi çoklu treylerlerden oluşan ve farklı ünitelerin bulunduğu bir kompleks yapısında da olabilmektedir.

Mobil hastane kamyon ve treyler kompleksinde, genellikle ameliyathane, röngen servisi, yataklı servisler, kadın doğum servisi , kulak burun boğaz servisi ve çocuk üniteleri, öncelikli olarak imal edilen ünitelerdir.

Mobil hastane ve klinik römorklar bir kamyon treyler üzerine yada konteyner olarak yapılabilir. Çoğunlukla gerçekleştirilen imalat modeli,  birkaç römork birleştirilir bir kompleks olarak üretilir.                  

Firmamız üretimim gerçekleştirdiği mobil hastane ve ameliyathane treyler araçlar birçok ülke ve uluslararası kuruluşlar ve özellikle Afrika ve Arap yarımadası için projelendirilip üretilmektedir.

Mobil hastane römorkunu boş olarak imal edebileceğimiz gibi,  tüm tıbbi cihazları içerisinde anahtar teslim (Turn-key) olarak da üretebiliriz.

Aşağıdaki başlıkların her birini ayrı bir römorka uygulayarak Mobil hastane kamyon uygulamaları üretiyoruz. Acil Mobil müdahale ve ilkyardım çözümleri için ,lütfen ücretsiz proje ve danışmanlık hakkında bilgi edinin.

Araçların uzunluk ve genişlik ölçümleri, kullanımınıza bağlı olarak tamamen değişebilir. Aynı şekilde, yan açılış odalarının açılış mesafesi isteğinize göre özel sipariş üzerine yapılır.

Mobil sağlık treyler kamyon ve tırlarının, iklimlendirme elektrik donanımı, imal edildikleri ülkeye göre farklılık gösterir. Her ülke ve iklim şartları için ayrı projelendirmeler yapıp hayata geçirmekteyiz. Bu nedenle standart bir şablonda teklif verilememektedir. Hangi ülke için ve hangi donanımlarda mobil hastane veya klinik treyleri istediğinizi belirtin size en uygun teklifi hazırlayalım. Sağlıklı günler dileriz.

Paylaş

TOP