DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Şirket Tırı

Şirket Tırı

ÖZEL DİZAYN ŞİRKET TANITIM OTOBÜSÜ KARAVANI TREYLER VE KAMYON İMALATI

Şirket tanıtım treyler'i kamyon, otobüs karavan ve römork araçlar,  özel şirket pazarlama ve mobil tanıtım reklam kampanya kamyonları tırları (römorkları) otobüsleri konusunda firmamız özel imalatların yanısıra kiralama ve organizasyon hizmeti de vermektedir. Şirket tırı (römorkları)  imalatı ve özel dizaynı konusunda firmanın özelliklerine göre, özel amaçlı şirket tanıtım araçlarının tüm özellikleri ve tasarımı değişkenlik gösterebilmektedir. 

Şirket reklşam tanıtım TIR kamyon (römorkları) mobil şube ve mobil tırları (römorkları) otobüsleri, roadshow özelliğinde olabileceği gibi ürün pazarlama ve hizmet tanıtım treyleri formatında da üretilebilmektedir. İnşaat sektöründe kooperatif ve yapı tanıtım ve inşaat satış treyler'leri ayrı bir kapsamda üretilmektedir. Tüm iç tasarım dizayn ve dekorasyon firmamız tarafından yapılmaktadir. Kiralama ve özel imalat yapılmaktadır. Avrıpa turne organizasyonları şirketimiz tarafından organize edilmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

PROJE MOBILE CATALOG

PROJE MOBILE CATALOG

Paylaş

TOP