DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Özel Eğitim Kamyonu Trailer

Mobil Özel Eğitim Kamyonu Trailer

Mobil Özel Eğitim Trailer TIR Kamyon Otobüs Araç İmalatı 

 

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programına göre engellilerin %80’i gelişmekte olan ülkelerde yaşıyor. Proje Yapım özel eğitim mecburiyetinde olan bireyler için, "Mobil Özel Eğitim Treyler" modelini geliştirmiştir. Mobil özel eğitim otobüs karavan formatlarıda üretilmektedir.

“-Mobil Özel Eğitim Kamyon'u, dünyada ve ülkemizde yaşayannbyaklaşık 1 Milyar engelli bireyler için tasarlanmış ve projelendirilmiş ve hayata geçirilmiştir.  Tasarlanırken, görmeyenler, duymayanlar, yürüyemeyenler, tutamayanlar ayrı ayrı düşünülmüştür.

Dünyada ve Türkiye’de ki özellikle yerel yöneticilerin sorumlu oldukları bölgelerde yaşayan engelli bireylerin eğitim ve öğretimlerinde, hayata katılmalarını sağlamada “Mobil Özel Eğitim Kamyon Treyler” aracı tamamen engelli bireylerin özel eğitimine yönelik araçlardır. Ergonomiktir. sempatik ve sevimlidir.

"Mobil Özel Eğitim Tırı" bir treyler yada otobüs üzerine imal edildiği gibi, çoklu kamyonlardan oluşan farklı birimlerin bulunduğu (kütüphane, dershane, bilgisayar salonu, etc ) bir kompleks yapısında da olabilmektedir.

"Mobil Özel Eğitim  Trailer" dünyanın her yerine istenilen özelliklerde tasarlanıp istenilen ülkenin kanunlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürettiğimiz MOBİL ÖZEL EĞİTİMOTOBÜSLERİ KAMYONLARI VE TREYLER'LERİ " donanımlı veya donanımsız olarak teslim edilir. 

Mobil Halk Eğitim Trailer TIR'I Kamyon Otobüs Araç İmalatı 

Dünyada ve Ülkemizde küçük yerleşim yerlerinin nüfusunun hızla artması nedeniyle halkın yerinde eğitimi önem kazanmıştır. Halkın yerinde eğitilebilmesi, öğretilebilmesi ve bilinçlendirilmes için sabit eğitim merkezlerindeki olanaklara sahip "Mobil Eğitim Treyleri'ne ihtiyacın olduğunu düşünen firmamız;

Proje Yapım, Sahne Tır markalarıyla "Mobil Halk Eğitim Kamyonu" Ayrıca otobüs ve trailer formatları modelini geliştirmiştir.

Mobil Halk Eğitim Tırı"nda özellikle hanımlar için köy ve mahallelerde meslek edindirme kursları açılabileceği gibi, öncelikli olarak çocuklar, hanımlar ve erkekler için her türlü bilinçlendirme seminerleri, konferanslar verilebilir.

"Mobil Halk Eğitim Tırı" istenirse "Mobil Tiyatro Sahnesi", "Mobil Sinema Salonu"na da dönüşebilir.

Tüm bakanlıklar, Yerel yönetimler,  Sivil Savunma, Afat gibi kurumlar halkın bilinçlendirilmesi faaliyetlerinde "Mobil Halk Eğitim Treyleri vazgeçilmez bir araçtır. Özellikle taşrada yaşayan halka ulaşmada, dokunmada "Mobil Halk Eğitim Kamyonları" işlerini çok kolaylaştıracaktır.

"Mobil Halk Eğitim Treyleri" tek bir dorse üzerine kurulacağı gibi çoklu treylerlerden otobüslerden oluşan farklı ünitelerin bulunduğu (laboratuvar, kütüphane vs) bir kompleks yapısında da olabilmektedir.

Mobil Halk Eğitim Otobüsü dünyanın her yerine istenilen özelliklerde projelendirip istenilen ülkenin yasalarına uygun olarak üretmektedir.Proje Yapım,  "Mobil Halk Eğitim Tırı" donanımlı veya donanımsız olarak teslim edilir. Üretim sözleşmesi sırasında bu husus açıklığa kavuşturulur. Donanımlı istendiğinde donanım araç ve gereçleri sözleşmede açıkça tek tek yazılır.

Mobil Çocuk Eğitim Tırı, Eğitim Trailer TIR Kamyon Otobüs Araç İmalatı 

Proje Yapım şirketi fabrikalarında, olağan dönemlerde ve doğal felaketlerde (deprem, sel baskını, heyelan, tusunami vb) okullarını kaybeden öğrenciler için, ayrıca; İndigo Çocuklar ile Engelli Çocuklara özel, tüm kıtalara mobil eğitim treyleri kamyonlar ve dorseleri üretilmektedir. Tek bir dorse üzerine mobil dershane formatında olabileceği gibi çoklu treylerlerden oluşan farklı ünitelerin bulunduğu (laboratuvar, kütüphane vs) bir kompleks yapısında da olabilmektedir.

Mobil Eğitim Tırı bir römork, bir kamyon olabileceği gibi birden fazla römork birleştirilip kompleks olarak da üretilmektedir.

Ürettiğimiz Eğitim Kamyon treyler ve otobüsler, uluslararası yardım kuruluşların istedikleri özellikleri içeren projelere uygun üretilip, ihtiyacı olan ülkelere, özellikle Afrika ülkelerine "Mobil Eğitim Aracı" olarak gönderilmektedir.Mobil Eğitim Kamyonu Otobüsü yada Treyleri, boş olarak üretebiliriz veya eğitim için gerekli laboratuvar, bilgisayar, dershane gereçlerini üretebiliriz.

Paylaş

TOP