DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Kütüphane Müze Sergi

Mobil Kütüphane Müze Sergi

Mobil kütüphane ve Müze Treyler Gezici Sergi (Römork) TIR ve Otobüsler

Proje Yapım, Sahne Tır markalarıyla "Mobil Kütüphane " "Mobil Müze" "Mozbil Sergi" Treyler - kamyon - otobüs TIR araç üretim ve kiralama modelini geliştirmiştir.

“Mobil Kütüphane Tırı”mız Dünyada ve ülkemizde, küçük yerleşim birimleri yaşayanlarının (köy veya mahalleler) kitaba ulaşmasının en kısa yoludur. 136 milyon kitabı taşıyamayız ancak binlerce kitabın köy ve mahallelerdeki okurlara sürekli olarak ulaşmasını  mobil kütüphane (römork) TIR veya otobüs araçlarımıza 7/24 sorunsuz sağlar.

“Mobil Kütüphane Tır" araçlarımız istendiğinde “Mobil Öğretim Tırı”na dönüşebilir. Özellikle okur-yazarlık ve dil öğretimi yapılabilir. Beceri kursları düzenlenebilir. "Mobil Kütüphane Tıreyler" tek bir dorse üzerine kurulacağı gibi çoklu treylerlerden oluşan farklı ünitelerin bulunduğu (kütüphane, dershane vs) bir kompleks yapısında da olabilmektedir. Mobil Kütüphane otobüs ve tırlar, dünyanın her yerine istenilen özelliklerde projelendirip istenilen ülkenin yasalarına uygun olarak üretmektedir.

Mobil müze treyler imalatıtarihi ve kültürel zenginlikleri toplumların ayağına götürmek için üretilmiş bir araç modelidir. Mobil müze otobüs yada TIR formatında üretilebilir veya kiraya verilebilir. Mobil müze römork araçlar kapalı dorseler veya yaz kullanımına uygun olarak açık dorseler oarak da imal edilip kiralanabilir. 

"Mobil sergi treyleri" çoğunlukla hidrolik açılan sahne treyler formatında tercih edilmektedir. Mobil sergi kamyon ve römork (TIR) araçlarımızda resim ve tarihi sergilerden moda ve sanat dünyasına yerel ürünler ve yöre tanıtımı sergi treyleri ve kamyonuna ve tursiktik tanıtım sergi tırları na kadar farklı alanlarda imalat kiralama ve organizasyon hizmeti vermekteyiz. 

 "Mobil Kütüphane Kamyon" "Mobil Müze Kamyon" "Mobil Sergi Kamyon " yada otobüs araçlarımız,  donanımlı veya donanımsız olarak teslim edilir. Üretim sözleşmesi sırasında bu husus açıklığa kavuşturulur. Donanımlı istendiğinde donanım araç ve gereçleri sözleşmede açıkça tek tek yazılır.

Gezici kütüphane müze ve sergi araçlarımızı Türkiye ve dünyanın her ülkesinde gerek kiralama, gerekse A'dan Z'ye ( turn-key) organizasyon olarak hizmet vermekteyiz.

#mobil #gezici #kütüphane #müze #sergi #araçları #tır #kamyon #otobüs #karavan #tırı #kamyonu #otobüsü #imalat #kiralama #organizasyonu #araçları #üretim

<gezici> <seyyar> <mobil> <lüks> <kütüphane> <aracı> <müze>  <kamyonu> <kütüphane treyleri> <mobil müze> <kiralık kütüphane tırı> <mobil sergi>  <kütüphane_müze tırı> <otobüs>  <TIR> <KAMYON> <satılık> <dorsesi> <kiralık> <aracı <tırı kiralama>  <imalatı> <üretimi> <kiralama>

PROJE MOBILE CATALOG

PROJE MOBILE CATALOG

Paylaş

Benzer mobil gezici eğitim tırı kamyonu

TOP