DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Eğitim Tırı

Eğitim Tırı

EĞİTİM TIRI ÖZEL EĞİTİM OTOBÜSÜ İMALATI VE KİRALAMASI

Mobil eğitim TIR kamyon römork ve trailer ve özel eğitim tırları firmamızın öncelikli uzmanlık ve üretim alanıdır. Eğitimci yöneticilerin kurduğu Proje Yapım firması, özel eğitim araçları konusunda özel hassasiyet göstermektedir.

Kiralık eğitim treyleri özel eğitim kamyonu ve dorseleri imalatı eğitim öğretim içeriğine göre aracın şasesinden itibaren özel olarak üretilir. Çocuk eğitim tırları ve yetişkin gençlik eğitim dorseleri (RÖMORKLARI) farklılıklar göstermektedir. Bir diğer konuda engelli eğitim tırları ve kamyonları'dır. Engelli eğitim araçlarında özel rampalar ve hidrolik sistemler kullanılmaktadır.

Özel eğitim tırları eğitim otobüsleri kamyon römork ve trailer ayrıca firma ve personel eğitim treyleri formatında da imal edilmektedir. Eğitim treyleri konusu bir çok teknolojik alt yapıyı da beraberinde getirmektedir. Eğitim araçlarında bilgisayar, internet, wi-fi teknolojileri standard olarak kullanılmaktadır .

Son olarak ürettiğimiz mülteci çocuklar için özel eğitim araçları, Almanya Dışişleri Bakanlığı tarafından satın alınarak, Suriyeli mülteci çocukların eğitimi konusunda kullanılmıştır. Bu anlamda bir teknoloji devi ülkenin tedarikçisi olmakta, ülkemiz adına ayrı bir gururdur.

Mobil eğitim tırları özel imalat açılan eğitim treyler ve dorseleri özel eğitimler için eğitim otobüsleri kiralaması ve üretimi için firmamızdan 7/24 proje ve teklif alabilirsiniz. 

Her türlü özel eğitim tırı ve kamyonu ayrıca konteyner ve otobüsü imalat projesi konusunda ve özel eğitim araçları kiralama ihtiyaçlarında, lütfen firmamızdan teklif isteyiniz.

PROJE MOBILE CATALOG

PROJE MOBILE CATALOG

Paylaş

TOP