DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Tanıtım tırı

Kategori mobil arac
Tanıtım tırı

 

KİRALIK TANITIM TIRI, TANITIM TREYLERİ OTOBÜSÜ İMALATI VE KİRALAMASI

Fabrikamızda, Türkiye ve dünyada en özel mobil tanıtım sahne tırları ve özel amaçlı reklam kamyon'ları treyler dorseleri mobile römork kamyon ve treyler  araçlar özel dizayn tanıtım ve reklam otobüsleri projelendirip üretilmektedir. Mega sahneli tanıtım tırlarından (römorklar) tek taraflı ve çift taraflı açılan mobil özel amaçlı tanıtım kamyonu ve tırlara ve özel amaçlı dizayn edilmiş teknoloji tırlarına kamyonlarına ve mobile römork kamyon ve treyler araçlara kadar en özel projeleri yaşama geçiriyoruz. Avurpa'nın en farklı mobil tanıtım otobüsü tek katlı ve çift katlı reklam otobüslerimi üretiyoruz. Ayrıca özel imalat tanıtım otobüsleri özel dizayn tanıtım karavanı imalatı ve kiralaması için firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım, imalatlarını uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. Şirketimiz imalatın yanı sıra, kiralama hizmeti de vermektedir. 

Özel amaçlı mobil römork kamyon ve sahne treyler tanıtım kamyonları ve tırlarımız, eğitim, tanıtım, showroom kültürel etkinlikler, turizm, siyasi kampanyalar ve askeri amaçlar gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Özel siparişler ve farklı organizasyonlar için özel proje ile üretilmektedir.. 

Proje Yapım firması özel Tanıtım kamyonları tırlarıi mobile römork kamyon ve treyler imalatı özel dizayn mobil gezici tanıtım tırı üretimi ve kiralaması konusunda Türkiye'nin en geniş referanslara sahip firması Proje Yapım, şimdi yurt dışına da açıldı. Son olarak Avrupa'ya gönderdiğimiz mobil tanıtım treyleri TIR aracımız, 6  ay süre ile tüm Avrupa basınında gündem oluşturdu. 

Tanıtım dorsesi yada treyleri konusunda firmamızdan özel üretimleri sipariş edebileceğiniz gibi kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Tanıtım TIR kamyon imalatı tamamen ürün ve hizmet odaklı, müşteri taleplerine göre imal edilir. Kiralama opsiyonun da aynı şekilde tanıtım tırları iç dekorasyonu tamamen  müşteri taleplerine göre üretilir. Lütfen detaylı bilgi ve teklif isteyiniz. 

<mobil> <tanıtım> <gezici> <tanıtım tırı> <TANITIM OTOBÜSÜ> <tanıtım tırları> tanıtım kamyonu> <otobüs tasarımı> <otbüs dizaynı> <reklam otobüsü> <tanıtım otobüsü> <imalat> <kiralama> <satışı> <tanıtım karavanı> <tanıtım römork’u> <tanıtım trailer> <reklam kamyonu> <event> <tanıtma> <kampanya> <showroom> <eğitim> <kamyonu> <römorku> <kiralama> <kiralık>

#tanıtım_tırı #tanıtım_tırı_kiralama #mobil_tanıtım_tırı #tanıtım_kamyonu #tanıtım_treyleri #tanım_aracı #imalat #kiralama #satış #gezici_tanıtım #tanıtım_otobüsü #tanıtım_karavanı

tanıtım kamyonu>

Paylaş

Benzer mobil arac

TOP