DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Reklam tırı

Kategori mobil arac
Reklam tırı

REKLAM TREYLERİ ÖZEL ROADSHOW KAMYON RÖMORK OTOBÜSÜ İMALAT KİRALAMA

Reklam kampanyaları için dizayn edilmiş treyler imalatı özel reklam kamyonu ve dorseleri üretim ve kiralama da en kapsamlı şirket Proje Yapım... Reklam roadshow kampanyası araçları mobil reklam tırları karavanları özel reklam römork tırları üretim dizayn reklam otobüsü proje ve tasarım konusunda Proje yapım şirketi Türkiye'nin en geniş referans ağına sahiptir. 

Reklam treyler ve otobüsü, tır giydirme aşamasından başlayıp iç dizayna kadar detaylı bir çalışma gerektirir. Bir roadshow reklam kamyonu otobüsü veya karavanı'nın aynı zamanda yürüyen bilboard olduğunu unutmamak gerekir. Şehrin her noktasında görünen 13X2.5 metre büyüklüğünde dev bir bilboard römork ! Bu anlamda maliyet faktörü incelendiğinde, sadece oluşturduğu dış cephe giydirme reklamı bile büyük avantaj sunar. 

Özel amaçlı roadshow reklam dorsesi ve komple özel tasarım ile dizayn edilmiş reklam treyleri uygun mecralarda sunum yaptığında maliyetini fazlası ile çıkarır. Çok çeşitli alternatifleri bulunan özel dizayn reklam tırları kamyonları ve otobüsleri konusunda firmamızdan proje ve danışmanlık desteği alabilirsiniz. 

Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine imalat ve kiralama yaptığımız reklam treyleri roadshow otobüsleri ve kamyonlarını inceleyiniz. Tamamen ürün ve hizmetlerinize yönelik A'dan Z'ye yenden tasarlanmış bir reklam aracı projesini, sizin için hazırlayalım.

Paylaş

Benzer mobil arac

TOP