DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Özel Amaçlı tırlar

Kategori mobil arac
Özel Amaçlı tırlar

ÖZEL AMAÇLI MOBILE KAMYON TRAILER OTOBÜS İMALATI

Özel amaçlı treyler kamyon dorseleri kamyon römork  ve treyler imalatında Proje Yapım şirketi Türkiye ve Avrupa'da bir çok referansa sahiptir. Özel amaçlı tırlar (römork) karavan ve otobüler, tamamen projeye özel olarak dizayn edilir ve ruhsatı ile birlikte projelendirilerek imal edilir. 

Özel amaçlı treyler karoser kasaları kamyon römork  ve treyler vücutları tek taraflı veya çift taraflı açılan kasetli genişleyen odalı olarak da imal edilebilmektedir. Tır dorsesi kamyon römork otobüs imalatı gerçekleşirken, araç içerisinde her türlü enerji ihtiyacı özel iklimlendirme ve diğer teknolojik alt yapılar kullanım alanına göre özel olarak imal edilir.

Özel amaçlı Kamyon römork (Tır) Otobüs ve etkinlik treyler'i dizaynı ve imalatı. Organizasyon dorse imalatı ve kiralamasında Türkiye'de ilkler gerçekleştiren kuruluş Proje yapım şirketidir. Türkiye'nin ilk ve tek mobil led ekranlı veya ekransız sahne kamyonları mobile kamyon römork  ve treyler araçlarını üretiyoruz ve kiralıyoruz. Tanıtım tırları (römorkları) kiralama ve reklam organizasyon (römorkları) tırları kiralama hizmetinde tır dorselerimizi (römorkları) tamamen müşterilerimizi talebine göre hazırlıyor ve dekore ediyoruz. İster yurt içi isterseniz yurt dışı organizasyonlarınızda, kısa veya uzun vadeli kiralama yapabilirsiniz.

Ayrıca fabrikamızda dilediğiniz özelliklerde mobil tırları (römorkları) sizin için dizayn ediyor ve üretiyoruz. kamyon römork  ve treyler mobil yaşam ünitelerinden, mobil reklam organizasyon dorselerine, mobil sağlık kamyonları ve tırlarından eğitim kültür tırlarına kamyon römork  ve treyler tasarımı ve dizaynı ayrıca özel amaçlı dizayn edilmesini istediğiniz her türlü treyler ve dorse projeleri için bizi arayabilirsiniz. Referanslarımız güvencemizdir. Ayrıntılı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişime geçiniz. 

 sahneli tır   mobil TRAILER   tanıtım tır'ı  OTOBÜS    mobil   sahne   mobil dorse   reklam tırları   TREYLER   roadshow    TIR   TREYLER   özel TIR İMALAT   sahne tır   lansman tırı   reklam   led ekran tır   ledli tır   tanıtım   firma tırı   TANITIM TIR   event   sahne kamyon   kamyon   sahnesi   PODYUM   römork   otobüsleri  özel tır imalatı özel tırlar  özel amaçlı tır  dorse  treyler özel dizayn karoser kamyon mobil yurt mobil mutfak römorkları mobil cami kamyon römork mobil sergi tırı mobil ofis kamyon mobile turistik otel gıda römork  mobil hostel  promosyon kamyonları  mobil yatakhane  mobil toplantı odası  etkinlik pazarlama tırları  sergi aracı  çift genişletilebilir kamyon  mobil gıda   askeri römork  çift genişletilebilir römorklar   mobil toplantı aracı  mobil pişirme  çift genişletilebilir tır  mobil showroom  mobil sergi  mobil sinema  mobil müze  campervan lüks  lüks genişleyen karavan  lüks genişleyen ev römork  lüks tasarım özel karavan imalatı  özel yapım mobil karavan  mobil klinik  mobil sİmülatör  mobil uçuş simülatörü  mobil kamyon römork  otobüs toplantı  otobüs modifikasyonu  otobüs polikliniği  otobüs teknolojisi  komuta otobüsü  komuta merkezi otobüsü  konteyner Hastanesi  satış tırı  özel üretim kamyon römork  eğitim kamyon römork  sağlık Kliniği otobüs özel TIR İMALAT    özel tır imalatı   özel tırlar   özel amaçlı tır   özel dizayn   özel kamyon   çift genişletilebilir kamyon   çift genişletilebilir römorklar   çift taraflı genişletilebilir tır   özel amaçlı römork   özel yapım mobil karavan   otobüs  

  özel üretim kamyon römork

 

 

 

 

Paylaş

Benzer mobil arac

TOP