DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Mobil Showroom TIR

Kategori mobil arac
Mobil Showroom TIR

Mobil Showroom Treyler showroom otobüsü kamyon ve römork imalat kiralama

Günümüzde, dünyada ve ülkemizde üretilen ya da pazarlanan ürünler ile verilen hizmetlerin tanıtılması, özellikle son kullanıcı ve tüketicilerin üretilen veya pazarlanan ürünleri yakından görmesi, dokunması, koklaması, verilen hizmetleri değerlendirme şansı olması bakımından ürettiğimiz “showroom” treyler araçlarımızın çok önemi vardır.  Her yere Showroom açılması ekonomik de  mümkün de değildir.

Firmamız buradan yola çıkarak Proje Yapım, Sahne Tır Markalarıyla Mobil Showroom Treyler - kamyon - otobüs ve karavanlar tasarlamış ve üretmiştir. Showroom satış pazarla araçları bir çok yönüyle işlevseldir. Her türlü ürün sergilenir, yapılan işin tanıtımı yapılır. Reklam flmi çekilebilir. Defile, konser düzenlenebilir. Mobil satış mobil şube mobil iletişim ve halkla ilişkiler Treyler'i formatında kullanılabilir. 

Yalnızca iki kişi ile sadece 6 dakika içerisinde kurulup toparlanabilen, Mobil Showroom treyler'de kullanım açılmış alan, azami  102 m2’dir. İstenirse  genişletilebilir treyler olarak kapalı yada açık treyler dorsesi yada otobüs olarak da üretilebilir yada kiralanabilir.

Dünyanın her ülkesinin mevzuatına uygun olarak tasarlanan ve üretilen “Mobil Showroom (Römork) Tır”lar çok kullanışlı olup işinizi kolaylaştırır ve sizin çalışma azminizi ve hevesinizi arttırır.

Proje Yapım, Sahne Tır  Markalarıyla ürettiğimiz "Mobil Showrrom Kamyon",  isteğe bağlı olarak iç dekorasyonu ve kullanılacak ses düzeni,led ekran tv gibi bütün gereçler tamamlanarak teslim edilebileceği gibi, standart  donanımlı veya sadece treyler (dorse) olarak da teslim edilir. İstenilen “Mobil ShowroomTır”ın üretimine geçmeden önce, taraflar arasında yapılacak görüşmede  istenilen özellikler tespit edilir. Çünkü bu tür özel üretimlerde hayalin sınırı yoktur.

Mobil Showroom Treyler kamyon otobüs veya karavan araçlarımızı kısa yada uzun süreli kiralama da yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. 

m>

Paylaş

Benzer mobil arac

TOP