DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Kiralık tanıtım tırı

Kategori mobil arac
Kiralık tanıtım tırı

KİRALIK TANITIM TIRI TANITIM TREYLERİ İMALAT VE KİRALAMA

Fabrikamızda, Türkiye ve dünyada en özel mobil tanıtım sahne tırları ve özel amaçlı reklam dorseleri projelendirip üretilmektedir. Mega sahneli tanıtım tırlarından tek taraflı ve çift taraflı açılan mobil özel amaçlı tanıtım kamyonu ve treyler ve özel amaçlı dizayn edilmiş teknoloji tırları otobüsleri'ne kadar en özel projeleri yaşama geçiriyoruz.  Resmi kurumların özel amaçlı tanıtım tırlarından özel şirketlerin farklı projeleri için tek tek özel dizaynlar ve özel tasarımlar sunup imalat ister kiralama hizmeti.

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım, imalatlarını uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. Şirketimiz üretimin yanı sıra kiralama hizmeti de vermektedir. 

Özel amaçlı mobil sahne tanıtım tırları tanıtım otobüsleri ve tanıtım karavanları, eğitim, tanıtım, showrom kültürel etkinlikler, turizm, siyasi kampanyalar ve askeri amaçlar gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Özel siparişler ve farklı organizasyonlar için özel proje ile üretilmektedir.. 

Proje Yapım firması özel Tanıtım treyleri ve tanıtım dorsesi imalatı özel dizayn mobil gezici tanıtım tırı, tanıtım otobüsü üretimi ve kiralaması konusunda Türkiye'nin en geniş referanslarına sahip firmadır. Proje Yapım, şimdi yurt dışına da açıldı. Son olarak Avrupa'ya gönderdiğimiz mobil tanıtım treyler kamyon (TIR) aracımız, 6  ay süre ile tüm Avrupa basınında gündem oluşturdu. 

Tanıtım dorsesi yada treyleri konusunda firmamızdan özel üretim dizayn ve tasarım siparişi verebileceğiniz gibi, kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Tanıtım römorku (TIR) imalatı, tamamen ürün ve hizmet odaklı, müşteri taleplerine göre imal edilir. Kiralama talep eilirse, aynı şekilde tanıtım tırları iç dekorasyonu tamamen  müşteri taleplerine göre üretilir. Lütfen detaylı bilgi ve teklif isteyiniz. 

AYRICA TURİSTİK TANITIM TIRLARI İMALATI VE KİRALAMASI

Dünyanın her yerinde, özellikle kent meydanlarında, fuarlarda, festivallerde, panayırlarda kullanılmak üzere “ Mobil Turizm Tanıtım Tır'ları" tasarlamışlardır. “Mobil Turizm Tanıtım Tırı” kurulduğu zaman stand, ağırlama ve görsel izleme salonu olarak kullanılır. Mutfak ve lavabo eklenebilir.

“Mobil Turizm Tanıtım Treyleri”  ülke, bölge, otel vs tanıtımında emsalsiz bir  mecradır. Outdoor ve indoor mecrası olarak kullanılır. Tırın dış yüzeyi 90 m2 civarındadır. Ülke, bölge, otel vs görseliyle giydirildiği zaman 90 m2 dev bir yürüyen billboard elde etmiş olursunuz. Açık hava reklamcılığının önemi dikkate alındığında ne kadar doğru bir mecra olduğu anlaşılır. Ayrıca “korsan reklam” özelliği de vardır. 90 m2 lik yürüyen dev bir billboardı dünyanın ve ülkemizin yollarında ve büyük şehir meydanlarında gezdiriyoruz? Örneğin; Moskova Kızıl Meydan’dasınız ya da Ankara Tandoğan meydanında, veya bir maç öncesi stadın önünde! Tanıtım araçlarımızla dünyanın her noktasında size hizmet verebiliyoruz. İşte “Mobil Turizm Tanıtım Tırı” size bu imkanı veriyor.

“Turizm Tanıtım Treyleri - orobüsü kamyon yada karavanı” Uluslararası kabullenilmiş  teknik özelliklere sahiptir ve uluslararası kanun tüzük ve ulaşım yönetmeliklere uygun olarak üretilir.

Proje Yapım, Sahne Tır  Markalarıyla ürettiğimiz "Mobil Turizm Tanıtım Tırı" veya "TURİZM TANITIM OTOBÜSÜ" , isteğe bağlı olarak iç dekorasyonu ve kullanılacak ses düzeni, led ekran tv gibi bütün gereçler tamamlanarak teslim edilebileceği gibi, standart  donanımlı veya sadece treyler kamyon olarak da teslim edilir.

İstenilen “Mobil Turizm Tanıtım Tırı”nın üretimine geçmeden önce taraflar arasında yapılacak görüşmede  istenilen özellikler tespit edilir. Çünkü bu tür özel üretimlerde hayalin sınırı yoktur.

Tüm tanıtım tırları özel tanıtım tırı giydirme tanıtım karavanı ve otobüsü üretim ve kiralama organizasyon talepleriniz için şimfi firmamızla iletişime geçin. Büyük filomuzdan istediğiniz aracı kiralayın, kampanyanızda ses getirin... 

Paylaş

Benzer mobil arac

TOP