DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Konteyner

Kategori Konteyner
Konteyner

Özel projeli özel imalat konteynerler Proje Yapim firmasının uzmanlık alanıdır. Yandan genişlemeli hidrolik ve elektrikli sistemle açılan konteynerler bir konteynerin büyüklüğünü iki ve üç katına çıkarmaktadır. Özel lüks dizayn konteyner evler mobil konteyner mağazalar vip konteyner hastane konteynerler eğitim konteynerleri ve mobil konteyner satış üniteleri bu üretimlerin başında gelmektedir. 

Son olarak Almanya Dışişleri Bakanlığı ve Goethe Enstirüsü için yandan açılan tipte ürettiğimiz konteynerler mülteci çocukların eğitimi için kullanılmaktadır. Mobil eğitim tanıtım sağlık ve teknoloji konteyneri imalatı konularında firmamızdan ücretsiz danışmanlık ve proje desteği alabilirsiniz. 

özel dizayn konteyner tasarımı lüks konteyner imalatı

Hazır konteynerin duvarları bu tip bir yapıyı taşıma da yüksek risk ihtiva eder. Üretim hazır bir gemi konteynerinin tadilatı şeklinde olmayıp, yeniden üretilecek minimum 18 ton taşıma kapasiteli şase ve duvarlardan imal edilecektir. Aşağıda Alman dışişleri bakanlığına yaptığımız benzer uygulama fotoları mevcuttur.

YÜKSELEN HİDROLİK KONTEYNER 

Tavan ve duvarlar aleminyum paneller dekore edilip gömme led aydınlatma ve tesisat uygulanacaktır. Jenaratör, birimde kullanılacak toplam KW’ya göre belirlenecektir.

İç dekorasyonda masa raf vb. aksesuarlar piyasa bulunan standart çelik raf ekipmanları ile dekore edilecektir. Zemin Lamine yada antibakteriyel PVC uygulanabilir bütçeyi değiştirmez.

özel projeli konteyner imalatı

Konteyner lifting sistemi yandan takılan Mobil strew kriko ile de gerçekleşebilir. Bu sistemde yerden önemli kazanç sağlanır.

Konteyner lifting sistemi yandan inip kalkan hidrolik ayaklarla da yapılabilir. Bu durumda köşelerden ve iç kısımda hidrolik tankı – motoru vb. akşamlardan dolayı yer kaybı olabilecektir

ÖZEL İMALAT LÜKS KONTEYNERLERDE TÜM MALZEME VE İŞÇİLİK DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKLE BERABER GENEL ÖZELLİKLER 

• DIŞ DUVARLAR VE ŞASE 

Trapez baskı uygulanarak, mukavemet verilmiş, özel olarak imal edilmiş 0.40 mm galvanizdir.

Fırın boyalı sac arasında 38 - 42 dansite yoğunluğunda ve 40 mm kalınlığında poliüretan malzeme kullanılır. Alt ve üst şase kalınlığı 2 mm’ dir. Dikmeler de 80x80 2mm kalınlığında profil, alt şase de destek profili olarak 40x80 2mm kalınlığında (62 cm aralıklar ile) profil kullanılır. 

İÇ DUVARLAR ve AÇILAN DUVARLAR  

Sandviç panel olup arasında 38 - 42 dansite yoğunluğunda 40 mm kalınlığında yalıtım malzemesi kullanılır. Total de dış duvarlar 4 cm kalınlıktadır. 

ÇATI KAPLAMASI 

Özel şekillendirilmiş DKP sacdan imal özel kıvrımlı malzemeden oluşur. İzolasyonun da 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılır. İç tavan da üzerine 8 mm kalınlığında PVC lambri kullanılır.

TABAN KAPLAMASI İmalatı yapılan profil üzerine 16 mm kalınlığında betopan kullanılır. Üzerine mineflo döşenir. 

TABAN KAPLAMASI

İmalatı yapılan profil üzerine 16 mm kalınlığında betopan kullanılır. Üzerine mineflo döşenir.

KALDIRMA SİSTEMİ 

Köşeler de taşımaya yardımcı olmak amacı ile monte edilmiş mapa demirleri bulunmaktadır.Ayrıca üst kapakların açılımı gazlı amortisörlerle desteklenmektedir.

 ELEKTRİK TESİSATI 

220 volt kapasiteli ve sıva üstü sistemdir. Prizler : 3x2.5 kablo şeklinde olup, 25 amper dir.

KLİMA

Klima için yan duvdar yeri açılarak profillerle sabitlenecek şekilde hazırlanıp yeri boş bırakılacaktır.

<konteyner hotel> <konteyner> <konteyner imalatı> <led ekranlı konteyner> <konteyner organizasyon aracı> <lüks konteynerler imalat> <konteyner dizayn> <özel amaçlı konteyner> <eğitim konteyneri> <yandan açılan konteynerler> <genişleyen konteyner> <hidrolik konteyner>  <yükselen konteynerler> <mağaza konteyner> <mobil konteyner> <konteyner şube> <konteyner ofis>  <lüks tasarım konteyner> <konteyner villa>  <konteyner havuz> <konteyner hastane> <konteyner barınak> <konteyner klinik> <tanıtım konteyneri> <satış konteyneri> <mobil konteyner > <sağlık konteynerleri> <mülteci konteyneri> <elektrikli konteynerler> <imalatı> <üretimi>  <dizaynı>  <tasarımı> <konteyner projeleri> <projeleri>

#konteyner_hotel #konteyner #konteyner_imalatı #led_ekranlı_konteyner #konteyner_organizasyon_aracı #lüks_konteynerler_imalat #konteyner_dizayn #özel_amaçlı_konteyner #eğitim_konteyneri #yandan_açılan_konteynerler #genişleyen_konteyner #hidrolik_konteyner  #yükselen_konteynerler #mağaza_konteyner #mobil_konteyner #konteyner_şube  #konteyner_ofis  #lüks_tasarım_konteyner #konteyner_villa  #konteyner_havuz #konteyner_hastane #konteyner_barınak  #konteyner_klinik #tanıtım_konteyneri #satış_konteyneri #mobil_konteyner  #sağlık_konteynerleri #mülteci_konteyneri #elektrikli_konteynerler #imalatı #üretimi  #dizaynı  #tasarımı #konteyner_projeleri #projeleri<özel amaçlı konteyner> <üretimi>


Paylaş

TOP